KASR-I KINAŞ 7

KINAŞ İNŞAATKINAŞ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Şehrin içinde şehir gürültüsünden uzak Yıldırım Beyazıt Mahallesinde, Kızılırmak Caddesinde bulunan Kasr-ı Kınaş 7 projesi farklı bahçe tasarımı konforlu kat planı ile yaşam kalitenizi maksimum düzeye çıkarmayı hedeflemektedir. 225 m2 alana sahip dairelerden oluşan Kasr-ı Kınaş 7 projesinin inşaatı başlamış olup 2012 yılında tamamlanması planlanıyor.
 
KINAŞ İnşaat bu projede bulunan planlar ve detaylar üzerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Burada yer alan detay ve donanımlar yalnızca tanıtım ve görsel amaçlı olup, her türlü çizim, fotoğraf ve projeler, inşaa edilecek yapı için yanlızca bir tasarımdan ibarettir. Satın alacağınız konutun tatbikat projesi, bu yapı için alınmış inşaat ruhsatının ekindeki ilgili dairece onaylanmış projedir. İş bu tanıtım materyallerinde bağımsız bölümü ile ilgili yer alan birim ve ölçüler, net ölçüler olmayıp belirtilen bu ölçüler kat sahanlıkları, merdiven dairesi, asansör mahalleri alanlarından bağımsız bölüme isabet eden pay da ilave edilmiş olup, yanlızca o bağımsız bölüme ait bir ölçü değildir. KINAŞ İnşaat sorumluluğu yazılı talimatlarınıza ve sözleşme eki teknik şartnamenize göre konutun imalatını yapmakla sınırlıdır.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomkayserimelikgazi-yeni-konut-projelerikinas-insaat-kasr-i-kinas-7): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451