KINAŞ PRESTİJ

Projeyi Takip Et
MEVLANA MH. MEHMET AKİF ERSOY CD. Talas / Kayseri
Teslim Tarihi : 0000-00-00
KINAŞ İNŞAATKINAŞ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Hayatın Keyfi Prestij‘de devam ediyor...
 
Yaşam standartlarını sunulmuş olanların çok ötesine taşıyoruz...
Kınaş Prestij ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak sizleri bir konut sahibi yapmaktan çok daha fazlasını 
hedefliyor.Sadece konut değil yaşan alanı mantığından yola çıkarak ihtiyaç duyacağınız herşeyi projenin 
özelliklerine dahil ediyor.Böylece hayata erişiminiz kolaylaşıyor, dinlenme ve özel hayatınıza daha fazla 
vakit ayırabiliyorsunuz.
 
Toplamda 6 blok,188 daire ve 18 mağazadan oluşan projede 126 m2 ve 142 m2’lik (2,5+1) daireler,
169 m2’lik (3+1) daireler ve 192 m2 lik (4+1) olmak üzere dört farklı tip daire seçeneği sunuluyor.
 
Ayrıntılara odaklanan farklı bir bakış açısı...
Geniş bir sosyal alan içerisinde;kıyı iklimlerinin ferahlığını yaşatacak suni gölü, üzerinde birkaç dakika durduğunuzda size çok farklı duygular yaşatabilecek nostaljik ahşap köprüleri, yine üzerinde durup etrafı seyretmek isteyeceğiniz küçük adası ile eşsiz bir manzarayı daire sahiplerine hediye ediyoruz. Ayrıca hayatımızda çok önemli bir yere sahip olan spor etkinliğini sürdürebilmesi için basketbol sahaları, mini futbol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş ve koşu parkurları da Prestij projesinin hayatımıza kattığı artılar arasında yer alıyor. Bütün bu artılar bir süre sonra hayatınızın vazgeçilmezleri haline geliyor.
 
KINAŞ İnşaat bu projede bulunan planlar ve detaylar üzerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Burada yer alan detay ve donanımlar yalnızca tanıtım ve görsel amaçlı olup, her türlü çizim, fotoğraf ve projeler, inşaa edilecek yapı için yanlızca bir tasarımdan ibarettir. Satın alacağınız konutun tatbikat projesi, bu yapı için alınmış inşaat ruhsatının ekindeki ilgili dairece onaylanmış projedir. İş bu tanıtım materyallerinde bağımsız bölümü ile ilgili yer alan birim ve ölçüler, net ölçüler olmayıp belirtilen bu ölçüler kat sahanlıkları, merdiven dairesi, asansör mahalleri alanlarından bağımsız bölüme isabet eden pay da ilave edilmiş olup, yanlızca o bağımsız bölüme ait bir ölçü değildir. KINAŞ İnşaat sorumluluğu yazılı talimatlarınıza ve sözleşme eki teknik şartnamenize göre konutun imalatını yapmakla sınırlıdır.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomkayseritalas-yeni-konut-projelerikinas-insaat-kinas-prestij): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451