KINAŞ İŞ MERKEZİ

Projeyi Takip Et
TACETTİN VELİ MH. DELİKLİTAŞ CD. KIZILAY HASTANESİ YANI Melikgazi / Kayseri
Teslim Tarihi : 0000-00-00
KINAŞ İNŞAATKINAŞ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Yıllardır konut sektöründe binlerce aileyi konut sahibi yapan Kınaş, İş Merkezi projesi ile işyeri seköründe de yerini alıyor. 155m2 alanlı 24 ofisten oluşan Kınaş İş Merkezi projesi ticari ofis ve dükkanlardan alan seçkin iş yeri sahiplerini iş piyasasının en işlek yerlerinden biri olan Seyyit Burhanettin semtinde yerini alması sağlanıyor. Yapımına 2010 yılında başlanacak olan projenin 2012 yılının 10. ayında tamamlanması hedefleniyor.
 
 KINAŞ İnşaat bu projede bulunan planlar ve detaylar üzerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Burada yer alan detay ve donanımlar yalnızca tanıtım ve görsel amaçlı olup, her türlü çizim, fotoğraf ve projeler, inşaa edilecek yapı için yanlızca bir tasarımdan ibarettir. Satın alacağınız konutun tatbikat projesi, bu yapı için alınmış inşaat ruhsatının ekindeki ilgili dairece onaylanmış projedir. İş bu tanıtım materyallerinde bağımsız bölümü ile ilgili yer alan birim ve ölçüler, net ölçüler olmayıp belirtilen bu ölçüler kat sahanlıkları, merdiven dairesi, asansör mahalleri alanlarından bağımsız bölüme isabet eden pay da ilave edilmiş olup, yanlızca o bağımsız bölüme ait bir ölçü değildir. KINAŞ İnşaat sorumluluğu yazılı talimatlarınıza ve sözleşme eki teknik şartnamenize göre konutun imalatını yapmakla sınırlıdır.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomkayserimelikgazi-yeni-konut-projelerikinas-insaat-kinas-is-merkezi): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451