Şeker Vadi Evleri 370 Bin Dolardan Başlıyor

Etiler-Ulus’ta inşa edilen Şeker Vadi Konakları projesinde konut teslimleri devam ediyor.
Şeker Vadi Evleri 370 Bin Dolardan Başlıyor

Beyaz İnşaat’ın 2008 yılının Eylül ayında inşaatına başladığı Şeker Vadi Konakları’nda inşaat tamamlandı ve projede yaşam başladı. 7 bin metrekare arsaya kurulan sitenin 3 bin 400 metrekare inşaat alanı var.

Şeker Vadi Konakları’nda alanları 50 ile 290 metrekare arasında farklılık gösteren 49 adet konut mevcut. Fiyatlar 370 bin dolardan başlıyor, 1 milyon 600 bin dolara kadar yükseliyor. Yüzde 50 peşinatla 6 ay vade farksız taksit yapılabiliyor. Buna göre minimum peşinat miktarı 185 bin TL olarak belirlendi, aylık taksitler ise 30 bin 833 TL’den başlıyor. Ayrıca müşteriler diledikleri bankadan konut kredisi kullanabiliyor. Projede 1+1, 4+1 ve 6+1 konut seçenekleri bulunuyor.

Şeker Vadi Konakları'nın proje mimarlığı Nüvit Yeğin, statik projesi ise Yeğin Mimarlık tarafından üstlenildi. Zemin etüdü ELC Group tarafından yapılan Şeker Vadi Konakları, Akademi Teknik Yapı Denetim tarafından denetleniyor. Projede 4 blokta toplam 49 konut bulunuyor.  Projenin ortak alanları arasında açık yüzme havuzu, spor salonu ve çocuk oyun salonu yer alıyor.


Paylaş:

HABERLER