ŞEKER VADİ KONAKLARI

Projeyi Takip Et
KÜLTÜR MH, SEKBANLAR SK, NO:92 Beşiktaş / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 49
Metrekare Aralığı : 0-0
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 780500-2230000
BEYAZ İNŞAAT ETİLERBEYAZ İNŞAAT ETİLER PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Bir Prestij Projesi Şeker Vadi Konakları Türk İnşaat sektörünün köklü firmalarından Beyaz İnşaat tarafından, modern mimari estetiğiyle tasarlandı Proje, çağdaş inşaat teknolojisi, en kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçilikle, depreme dayanıklı olarak inşa ediliyor. 
 
6 dönüm proje alanına sahip olan Şeker Vadi Konakları net 3400 m2 inşaat alanı üzerinde bulunuyor. Daire teslimlerinin 2009 yılı aralık ayında yapılması planlanan Şeker Vadi Konakları#39;nın proje mimarlığı Nüvit Yeğin, statik projesi ise Yeğin Mimarlık tarafından üstlenildi. Zemin etüdü ELC Group tarafından yapılan Şeker Vadi Konakları Akademi Teknik Yapı Denetim tarafından denetleniyor.
 
İstanbul'un en nezih semtlerinden birinde, Etiler-Ulus'ta inşa edilen Şeker Vadi Konakları, prestij dolu konumuyla yaşamınıza fark katmaya hazır.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibesiktas-yeni-konut-projeleribeyaz-insaat-etiler-seker-vadi-konaklari): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451