FLORYA PARK EVLERİ

Projeyi Takip Et
YEŞİLYURT CD, GALATASARAY METİN OKTAY TESİSLERİ YANI Bakırköy / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 24
Konut Seçenekleri : 2+1,2+2
Metrekare Aralığı : 72.00-125.00
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 780500-3679500
BEYAZ İNŞAAT ETİLERBEYAZ İNŞAAT ETİLER PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Florya Park Evleri, Florya'da 3 Blok ve bu bloklarda bulunan toplam 24 daireden oluşan huzurlu ve güvenli bir yaşam alanıdır. Florya Park Evleri, Beyaz İnşaat'ın engin tecrübesi, güveni ve ekspertizi ile, deprem yönetmeliklerine uygun olarak, en kaliteli inşaat malzemeleri, usta işçilik ve en son inşaat teknolojisiyle, sadece sizlere özel, birinci sınıf bir yaşam için yarattığ?en son eseri. 
 
3614 m2’lik bir alan üzerine konuşlanan Florya Park Evleri'nde araçlarınız için kapal?otopark bulunuyor. Site, sizin ve sevdiklerinizin huzuru ve güveni için 24 saat boyunca aralıksız olarak özel güvenlik görevlilerince korunuyor. 
 
Özgüven mimarlık tarafından titizlikle projelendirilen Florya Park Evleri, AKS Yap?Denetim firmas?tarafından denetleniyor.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibakirkoy-yeni-konut-projeleribeyaz-insaat-etiler-florya-park-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451