Selective Prestige'de Yüzde 5 İndirim

Alper İnşaat tarafından Ataşehir İstanbul Finans Merkezi'nin hemen yanı başında konumlandırılan Selective Prestige'de konut fiyatları yüzde 5 indirimli olarak 166 bin 725 bin liradan başlıyor..
Selective Prestige'de Yüzde 5 İndirim

Selective Prestige’in Temmuz kampanyasında, banka kredili ödeme sisteminde daire fiyatları üzerinden %5 indirim avantajı sağlanıyor.

Ataşehir ve İstanbul Finans Merkezi'nin hemen yanı başında konumlanan Selective Prestige, çevreye bambaşka bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Lokasyonu, yatırım değeri ve hayata artı değer katacak 23 adet farklı özellikte aktivite alanlarıyla geleceğin "Yeni Ataşehir"i olarak anılan Şerifali'de benzersiz bir yaşam alanı Selective Prestige..

Yüksek bloklardaki sosyal ilişkilerden kopuk yaşamları farklı kılarak canlandırmak adına, işten arta kalan zamanlarını değerlendirmek isteyenler için zengin bir içerikle hazırlanan Proje, Alper İnşaat yetkilileri tarafından "herkesin işten eve dönmek isteyeceği" bir yaşam alanı olarak nitelendiriliyor..
 
Çocukların, gençlerin ve hatta yetişkinlerin de 365 gün faydalanabileceği açık ve kapalı full aktivite ile donatılan projede;  Cep Sineması, Sanat Atölyesi, Yoga Odası, Playstation Odası, Bilardo Odası, Dart ve Langırt Odası, Masa Tenisi Odası, Squash Salonu, Pilates ve Fitness Salonları, Sauna ve Buhar Odası, Açık ve Kapalı Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu, Havuz Locaları, Güneşlenme Terasları, Çocuk Oyun Parkı,  Çocuk Oyun Odası,  Seyir Terası, Cafe ve Keyif Bahçesi, gibi zengin seçenekler bulunuyor. Bu özel proje, yetişkinlerin komşuluk ilişkilerini güçlendirirken,çocukların ise hem fiziksel gelişimlerini hem de sosyal gelişimlerini olumlu yönde etkileyecek.
 
Selective Prestige’i farklı kılan 7 önemli özellik;
 
Selective Prestige'de vaad edilen tüm aktivite alanlarının iç malzeme ve donatıları kullanıma hazır olarak teslim edilecek. Selective Prestige'deki aktivite alanları ekstra bir ücret ödemesine gerek kalmaksızın, yılın her günü Selective ailelerinin hizmetinde olacak. Tüm aktivite alanları, şehir trafiğine girmeden, uzun mesafeler kat etmeden bir asansör mesafesinde olacak.  İşten ve okuldan arta kalan zamanlarda 7'den 70'e herkes yeni dostluklar kurmak, sıcak komşuluk ilişkileri yaşamak için mutlaka bir imkan bulabilecek. Selective Prestige'de sadece çocukların değil, gençlerin ve yetişkinlerin de doyasıya faydalanabileceği birçok sosyal aktivite alanı bulunuyor. Arasından seçim yapılabilecek tam 23 farklı aktivite alanı mevcut. Sosyal aktiviteler için komple bir kat ve açık alanlar ayrıldı. Açık ve kapalı alan aktiviteleri sayesinde, sadece yılın üç ayı değil, 365 gün keyif yaşanabilecek bir yaşam alanı.
 
Toplu taşıma ulaşım alternatiflerine yakınlığı ve farklı güzergahlardan Projeye ulaşılabiliyor olması trafik derdini de sona erdiriyor. Ataşehir Merkez'e 2 dk, TEM'e ve Çamlıca Bağlantı Yolu 4 dk, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 25 dakikada ulaşmak mümkün.
 
Proje aynı zamanda büyük çaplı alışveriş merkezlerine olan yakın konumuyla da Prestige ailelerinin hayatına kolaylık katıyor. Ataşehir 3M Migros 2, Palladium Alışveriş Merkezi 7, Kozyatağı Carrefour ve Kozyatağı Metro Gross Market 10, Ümraniye IKEA, BuYaka, Meydan AVM, Ümraniye Carrefour 12 dakika mesafededir.
 
Prestijli bir yaşama adım atmak isteyenlerin tercih ettiği yüksek kalite standartlarında depreme dayanıklı ve modern dış cephe mimarisi ile üretilecek proje, 3.570 m2 alan üzerinde 20 katlı tek blokta 118 daireden oluşuyor..
 
Aralık 2013 itibariyle inşaat süreci tamamlanıp, sahiplerine teslim edilecek olan proje, dairelerin iç konforu ile de dikkat çekiyor. Tamamıyla kaliteli iç malzemeler kullanılarak şekillendirilecek daire içlerinde; portmanto, banyo dolapları, mutfak dolapları ile bulaşık makinesi, fırın, set üstü ocak ve davlumbazdan oluşan dört parça ankastre seti kullanıma hazır şekilde teslim edilecek.
 
Radye temel ve betonarme karkas sistem ile inşa edilecek projede, güvenlik görevlileri ve güvenlik kameraları eşliğinde 24 saat tek giriş çıkış noktasından kontrollü giriş çıkış olması ve projenin alt bölümünde yer alan kapalı otoparklar sayesinde bina, insan ve araç güvenliği maksimum seviyede sağlanıyor..
 
Fiyat ve Kampanya
 
Selective Prestige'in Temmuz kampanyasında, banka kredili ödeme sisteminde Daire Fiyatları üzerinden %5 indirim avantajı sağlanıyor.
 
Anlaşmalı bankalardan kullanılabilen kredi imkanıyla, peşinat olarak %25 sözleşme sırasında ödenip, daire bedelinin %75'lik kısmı için 12 aydan 120 aya kadar vadelendiriliyor.

Anlaşmalı banka üzerinden 12 ay - 120 ay arasında kullanılacak kredilendirme sisteminde ise, yine daire sahiplerine piyasa koşullarının çok altında vade oranları sunuluyor.

 


Paylaş:

HABERLER