SELECTİVE PRESTİGE

Projeyi Takip Et
ŞERİFALİ Ataşehir / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 118
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 59.00 - 142.00
Teslim Tarihi : 2014-12-01
Fiyat Aralığı : 265.250 - 463.500
ALPER İNŞAATALPER İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Hep mükemmeli düşleriz...Kusursuzu hayal ederiz... Ve hayatın her anında prestiji yaşamak isteriz... Bugüne kadar prestijin tanımı belki birçok kez yapıldı, ama hiçbirisi yaşamsal ihtiyaçlarınıza hayal ettiğiniz gibi cevap veremedi...
Taa ki bugüne kadar! Şimdi, prestij anlayışına benzersiz bir yorum getirecek ve yüksek beklentilere yüksek standartlarla cevap verecek bir yaşam başlıyor. Prestijden konfora, maviden yeşile, oyundan eğlenceye, spordan komşuluğa beklediğiniz her şeyi size fazlasıyla sunacak ve gerçekten evde olmak isteyeceğiniz bir yaşam. İstanbul'un en gözde bölgelerinden Ataşehir'in komşusu Şerifali'de hayatınızın her anına prestij katacak bir yaşam. Bu yaşamın adı Selective Prestige!

LOKASYON
Anadolu yakasının her geçen yükselen yıldızı Ataşehir'in yanı başında yer alan Şerifali Bölgesi'nde şehrin her noktasına yakın, ama gürültüsünden ve kargaşasından da bir o kadar uzak seçkin bir yaşamı size getirecek Selective Prestige; hava, kara ve deniz yolu ulaşımlarının tam göbeğinde yer alıyor.
Ataşehir Merkez'e 2, TEM ve Çamlıca Bağlantı Yolu'na 4, Bostancı İskelesi'ne 20 ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na da sadece 25 dakikada ulaşmanızı sağlayacak ulaşılabilir lokasyonuyla Selective Prestige, hayatınıza prestijin yanında büyük bir kolaylık da getiriyor. Hem şehir içi hem de şehirler arası ulaşımı kolaylaştıran lokasyonu sayesinde Selective Prestige, sosyal hayata ve İstanbul'un önemli merkezlerine evinizden çıktığınızda trafiğe yakalanmadan, zaman kaybetmeden kolayca ulaşabileceğiniz bir noktada sizi bekliyor.

YATIRIM DEĞERİ
Konut almakla sadece bir evin sahibi değil, aynı zamanda geleceğe yönelik karlı bir yatırımın da sahibi olursunuz... İstanbul'un her geçen gün yükselen yıldızı Şerifali'deki değerli lokasyonuyla, hayatın akışının tam ortasında yer alan Selective Prestige'de sizi bekleyen de tam olarak böyle bir yatırım imkanı!
Büyük AVM'lerden eğitim kurumlarına, hastanelerden sinemalara kadar yaşamsal ihtiyaca yönelik tüm merkezlere yakınlığıyla hayatınıza prestijin yanında büyük bir kolaylık da katacak Selective Prestige'in stratejik konumu sayesinde kara, hava ve deniz ulaşımı yanı başınızda olacak.

Böylesine değerli bir lokasyona sahip Selective Prestige'in yatırım değerini yükselten diğer özellikler ise modern mimari tasarımı, sunduğu yüksek yaşam standartları ve sosyal yaşam alanı zenginliğidir. Ayrıca son yılların en önemli planlamalarından biri olan "İstanbul Finans Merkezi"nin Batı Ataşehir ile Şerifali Bölgesi arasında geliştirilmesi, Selective Prestige'i, değeri her geçen gün artan bir yaşam projesi ve yarına yapılabilecek en garanti yatırım alternatiflerinden biri haline getiriyor.

VAZİYET PLANI
Selective Prestige'de yaşamaya karar verdiyseniz, prestijden konfora, maviden yeşile, oyundan eğlenceye, spordan komşuluğa beklediğiniz her şeyi size fazlasıyla sunan ve gerçekten evde olmak isteyeceğiniz ayrıcalıklı bir yaşama hoşgeldiniz.
3.570 m2 alan üzerinde 20 katlı bir blokta 117 daire; modern ve estetik mimari, ulaşım kolaylığı, lokasyon değeri, %75'lik açık alan ve zengin aktivite alanlarıyla İstanbul'un en gözde bölgelerinden Ataşehir ve Finans Merkezi'nin komşusu Şerifali'de hayatınızın her anına prestij katacak Selective Prestige'de yaşamanın gerçek bir ayrıcalık olduğunu siz de hissedeceksiniz...

MİMARİ
Dikey mimari konseptle tasarlanan Selective Prestige, her ayrıntının titizlikle tasarlandığı benzersiz dış cephe mimarisiyle bulunduğu çevrenin mimari siluetine farklı bir yorum getiriyor.
Benzersiz dış cephe mimarisiyle içerdeki yaşamın kalitesi, konforu ve çizgisi hakkında fazlasıyla bilgi veren Selective Prestige'in iç mekanlarındaki her metrekare daha prestijli bir yaşam sürmeniz için alanının uzmanlarınca tasarlanıyor. Deprem korkusunun olmadığı, huzurlu bir yaşam için zemin etüdü gerçekleştirilmiş sağlam bir arazide, son deprem yönetmeliklerine göre projelen-dirilmiş bir yaşam projesi olan Selective Prestige, radye temel sistemiyle inşa ediliyor. Daire içlerinde ankastre mutfaktan dekoratif kapılara, modern banyo dekorasyonundan şık seramik ve parkelere kadar aklınıza gelebilecek tüm detaylar estetikten taviz verilmeden alanının uzmanlarınca işlenerek kaliteyi hayatınızın değişmez bir parçası haline getiriyor.

GÜVENLİK
Selective Prestige'de size, huzuru 7/24 yaşatacak bir yaşamın kapıları sonuna kadar aralanıyor. Yüksek deprem standartları ve son deprem yönetmeliğine göre, radye temel ve betonarme karkas sistemi ile inşa edilen Selective Prestige'de sizi, risklerden uzak bir yaşam bekliyor.
Yüksek güvenlik duvarları, 24 saat görev yapan özel güvenlik görevlileri, kameralı güvenlik ağı, tüm giriş çıkışların kontrollü bir şekilde yapılması ve ziyaretçi kabulünün sadece sizin onayınızla yapılacak olması Selective Prestige'de huzur içinde yaşamanız için alınmış güvenlik önlemlerinden sadece birkaçı.

OTOPARK
Şehir yaşamı içerisinde, eve dönüş yolunda onca trafik yoğunluğu ve karmaşasının ardından, insanı en çok strese sokan şeylerden biri de aracını park edecek bir yer bulma konusudur. Zaman zaman dakikalarca boş bir yer bulabilmek için turladığınız mutlaka olmuştur. Dış mekana bıraktığınız aracınızı ertesi sabah yerinde ve sağlam bulup bulamayacağınız da cabası.
Biz Selective Prestige'de bina ve insan güvenliği kadar araçlarınızın da güvenliğini düşündük! Burada park yeri problemini hayatınızdan çıkaracaksınız. Çünkü araçlarınızın konforu için tasarlanmış 3 katlı kapalı otoparkta herkesin aracına yetecek kadar park alanı var. Hatta, bu kapalı otopark sayesinde araçlarınızın kötü hava koşullarından yıpranma payını bile azaltmış olacaksınız.

BURADA SIKILMAK MÜMKÜN MÜ?
+ 23
İstanbul'da yaşanabilecek çok fazla sayıda yüksek katlı proje bulmak mümkün. Ancak, bu projelerin en büyük sıkıntısı, insanların samimiyetten uzak bir yaşam sürmesi. Ama tıpkı onlar gibi dikey bir konsepte sahip olmasına ragmen Selective Prestige, onlardan farklı…
Çünkü Selective Prestige'in içinde yaşam var! Özlediğiniz komşuluk ilişkilerini hayatınıza getirecek sıcak bir yaşam var! Hayatınıza renk, huzur ve neşe getirecek birçok aktivite alanı var! Cep sinemasından playstation odasına, bilardodan masa tenisine, cafeden squash kortuna hayatı prestij ve keyifle yaşamanızı sağlayacak tüm aktivite alanları sadece ve sadece Selective Prestige'de yaşayanlara özel... Üstelik bir asansörün sizi bunca aktiviteye götürebileceği kaç yer sayabilirsiniz ki şu hayattta?
                
CEP SİNEMASI - FİLM BAŞLIYOR
 
Sıradan geçen bir güne biraz romantizm, macera, korku ya da komedi katmaya ne dersiniz? O zaman zevkinize göre seçeceğiniz filmlerle Selective Prestige'in cep sinemasında sizi doyumsuz bir seyir keyfi bekliyor. Bu keyfi kiminle yaşayacağınız tamamen size kalmış. İster ailenizle, ister arkadaşlarınızla, isterseniz de tek başına...
                
SANAT ATÖLYESİ - İÇİNDEKİ SANATÇIYI ORTAYA ÇIKAR
 
Selective Prestige'de yaşamaya karar verdiğinizde, içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkarmak için de çok yerinde bir karar vermiş olacaksınız. İster kişisel gelişim amaçlı olsun, ister sosyal bir aktivite, isterse de profesyonel, hayalinizden geçen tasarımları ortaya çıkarmanız için Selective Prestige'de sanatın her dalını yapabileceğiniz bir sanat atölyesi sihirli dokunuşlarınızı bekliyor. Kim bilir belki sizin de içinizde bir Picasso ya da Michelangelo yatıyordur da, böylesine sanata uygun bir ortam bekliyordur... Neden olmasın ki?
                
YOGA ODASI - HER ŞEYİ UNUT, HUZURU HİSSET
 
Yoğun bir günün sonrasında evinize geldiğinizde her şeyi geride bırakıp rahatlamak, enerjinizi yeniden kazanmak ve günlük yaşamın stres ve sorunlarından arınmak bizce mümkün... Çünkü Selective Prestige'de metabolizmanızı düzenlemek, stresten arınmak ve vücudunuza pozitif enerji yüklemek için yoga yapmanın keyfine varabileceğiniz Yoga Odası sizi bekliyor.
                
SQUASH KORTU - HEYECANA HAZIR MISIN?
 
Selective Prestige'de yaşamaya karar verdiğinizde gün sonunda ya da boş vakitlerinizde biraz rahatlamak ve ter atmak istediğinizde hızlı, zevkli ve heyecanlı bir spor olan Squash'ı denemelisiniz! İster tek başına, ister partnerinizle... Ne de olsa Selective Prestige'de kullanımınıza her an hazır olacak bir Squash Kortu var.

        
        
FITNESS VE PİLATES SALONU - DİNAMİK BİR YAŞAM KAPIDA
 
Birbirinden farklı spor aktivitelerini tek çatı altında birleştirerek, siz değerli sakinlerine sunacak Selective Prestige'de düzenli olarak spor yapabileceğiniz yaşam standartları sizi bekliyor. Daha sağlıklı bir yaşam için bir asansör kadar yakınınızdaki Fitness Salonu, zinde ve dinamik bir vücut için dilediğiniz an en gelişmiş ekipmanlarıyla sizi bekliyor olacak. Ya da dilerseniz Pilates Salonu'nda müzik eşliğinde dans egzersizleri yaparak sporla eğlenceyi bir arada yapabileceksiniz.


                
SAUNA - BU KEYİF SADECE SİZE ÖZEL
 
Yorucu bir günün sonunda ihtiyacınız olan birazcık rahatlamak ve günlük yaşamın sorunlarından uzaklaşmak. Bunun için yapmanız gerekense saunaya geçip terlemek, ruhunuzu dinlendirmek ve toksinlerinden arınmak. Böyle bir sauna keyfi ise Selective Prestige'de sadece bir asansör uzağınızda...
                
BUHAR ODASI - KEYİF VE SAĞLIK BİR ARADA
 
Bir buhar banyosunun cildinize masaj yaparak sizi bebeksi bir cilde kavuşturabileceğini, kan dolaşımını artırıp kaslarınızı gevşeterek sizi ruhen ve bedenen rahatlatacağını biliyor musunuz? Peki Selective Prestige'de sağlıklı bir yaşama adım atmanızı sağlayacak bu keyfi yanı başınızda yaşayabileceğinizi biliyor musunuz?
                
CAFE - MENÜDE KEYİF VAR
 
Selective Prestige'deyken her ne kadar düşük bir ihtimal olsa da evde sıkılmaya başlarsanız, cafeye gitmek size iyi gelebilir. Ama çok çok uzaklara gitmeye ve trafiğe girmeye hiç gerek yok. Çünkü sadece birkaç adımda ulaşabileceğiniz, evinizden getireceğiniz yiyecek ve içecekler eşliğinde arkadaşlarınızla bolca güzel vakit geçirebileceğiniz cafe hizmetinizde.
                
AÇIK YÜZME HAVUZU - İŞTE SERİNLİK, İŞTE KEYİF
 
İş stresi, çocukların okul telaşı, trafik, günlük yaşamın koşuşturmacası... Artık hepsini geride bırakın! Ve kendinizi, ruhunuzu dinlendirecek suların serinliğine bırakıp gözlerinizi kapatın. Ya da havuz oyunları ile hafta sonlarınıza eğlence ve kahkaha katın. Veya Aqua Gym ile formunuzu koruyun. Bu keyif sizin, tadını çıkarın...
                
KAPALI YÜZME HAVUZU - DÖRT MEVSİM YÜZME KEYFİ
 
Kim demiş yüzmek sadece yaz mevsiminde yapılan bir aktivitedir diye... Selective Prestige'de yer alan kapalı yüzme havuzu sayesinde yüzmek, sizin için sadece yılın 3 ayında değil, dört mevsiminde yapılacak bir aktivite haline gelecek. Üstelik böylesine lüks bir havuzda yaşayacağınız yüzme deneyimi, günün yorgunluğunu atmak için oldukça ideal.
                
ÇOCUK YÜZME HAVUZU - HAYDİ ÇOCUKLAR HAVUZA
 
Büyükler için havuz olur da, küçükler için olmaz mı? Geleceğin yetişkinleri de yazın kavurucu sıcaklarında evde oturmak yerine, arkadaşları veya ailesiyle havuz keyfini doyasıya yaşasın diye onlara da bu seçkin yaşamda yer ayırdık. İster oyun oynasınlar, ister yüzmeyi öğrensinler burası tamamen onlara özel… Üstelik açık havuzun yanı başındaki çocuk havuzu sayesinde çocuklarınızın ilk adımları gibi ilk kulaçlarına şahit olabileceğinizi de unutmayın… Hem şu hayatta mutlu bir çocuk sesinden daha güzel ne olabilir ki?
                
HAVUZ LOCALARI - BU KONFOR SİZİN
 
Selective Prestige'deki havuzların yüzmeyi hayatınızın vazgeçilmez bir aktivitesi haline getireceğine şüphe yok... Peki havuzda geçirdiğiniz eğlenceli dakikalardan sonra havuz kenarında yorgunluğunuzu atacağınız özel bir yere ne dersiniz? İşte Selective Prestige'deki havuz başında yer alan localar da bunun için tasarlandı. Localardayken hem güneşten korunacak hem yorgunluğunuzu atacak hem de sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçireceksiniz.
                
GÜNEŞLENME ALANLARI - GÜNEŞLENMENİN TADINI ÇIKAR
 
İş yoğunluğundan tatile çıkamıyorum diye hiç üzülmeyin. Yapmanız gereken çok basit.Selective Prestige'in havuz kenarındaki güneşlenme teraslarındaki şezlongunuza uzanmak, gözlerinizi kapatmak ve tatile gitmeden yazı bronz tenle geçirmenin tadını çıkarmak… Üstelik bunları yaparken eksikliklerini hissedeceğiniz sadece sahile vuran dalgaların sesi ve ayağınızı yakan kumların sıcaklığı olacak…
                
SEYİR TERASI - GÖKTE SEYİR KEYFİ
 
İstanbul'da yaşayan biri için, günün yorgunluğunu atmak konusunda yukarıdan İstanbul'un büyüleyici manzarasını izlemekten daha keyifli ne olabilir ki? Selective Prestige'in en üst katındaki terastayken, gündüz gökyüzünün maviliğine ve bulutların pamuksu güzelliğine, gece ise yıldızların ışıltısına daha yakın olacaksınız…
                
KEYİF BAHÇESİ - YERDE BAHÇE KEYFİ
 
Terasın manzarası varsa, yeşile doyacağınız Selective Prestige keyif bahçesinin de huzuru var... İster yalın ayakla çimlere basmanın keyfini çıkarın, ister bir minder alıp arkadaşlarınızla koyu sohbetlere dalın... Selective Prestige'deyken ister yukarıda olun, ister aşağıda yaşayacağınız ortak duygunun prestij içindeki keyifli bir yaşam olacağından kesinlikle şüpheniz olmasın…
                
ÇOCUK OYUN ALANI - ŞİMDİ OYUN ZAMANI
 
Oyun oynamak onların en doğal hakkı. İşte Selective Prestige'deyken küçüklerinizin arkadaşlarıyla birlikte gülüp eğleneceği en renkli, eğlenceli ve tabi ki en güvenli oyun alanları da bunun için var. Birbirinden renkli kaydırak, tahterevalli ve salıncakların yer aldığı Selective Prestige'deki rengarenk çocuk oyun alanı küçüklerinize unutamayacağı bir çocukluk dönemi yaşatmak için onları bekliyor... Unutmadan söyleyelim ki çocuklarınız burada yani onlara eğlenceli bir çocukluk dönemi yaşatacak birçok aktivite alanının yer aldığı Selective Prestige'de bir yaşam kurduğunuz için ilerde size çok teşekkür edecek... Demedi demeyin!
                
ÇOCUK OYUN ODASI - BURADA OYUN HİÇ BİTMEZ
 
İster kış olsun, ister yaz küçükler için Selective Prestige'de oyun hiç bitmez... Çünkü burada küçüklerin arkadaşlarıyla gün boyu keyifle vakit geçirebileceği, hobi ve sanat odalarında bedensel ve zihinsel gelişimlerini tamamlayabileceği, oyun odalarında eğlenceye doyarak büyüyebileceği bir çocuk oyun odası var. Üstelik küçükler, kendileri için tasarlanan bu oyun dünyasının tadını çıkarırken sizin de için rahat olacak.
                
PLAYSTATION ODASI - EĞLENCEDE YERİNİ AL
 
İster büyük olsun, ister küçük Playstation'da oyun oynamak herkes için bir tutkudur… İşte bunun için Playstation tutkunlarının Selective Prestige'de koltuğuna kurulup yüksek çözünürlük kalitesi ve PS3 konsollarıyla rekabetin, eğlencenin ve maceranın doruklarına varabileceği bir Playstation Odası tasarladık. Oyunların heyecanına bir de koltukların rahatlığını eklediğimizi düşünecek olursanız, bu odaya girip de çıkabilmenin ne kadar zor olacağını daha iyi anlarsınız...
                
MASA TENİSİ -HEM SPOR HEM EĞLENCE
 
Sabah, akşam ya da hafta sonu yaşamın vücudunuzda biriktirdiği stresi atmak için masa tenisinden zevkli bir spor daha var mıdır acaba? İşte Selective Prestige'deki Masa Tenisi Salonu da bunun için var. Üstelik masa tenisi oynarken hem refleksleriniz gelişecek hem spor yapacak hem eğlenceye doyacaksınız. ve doğal olarak zamanın nasıl geçtiğini de unutacaksınız..
                
BİLARDO SALONU - EN İYİ ATIŞINI GÖSTER
 
Tek başına oynayarak kafanızı boşaltabileceğiniz, arkadaşınızlayken de sohbet ederek doyasıya eğlenebileceğiniz ve günün tüm stresinden arınabileceğiniz güzel bir hobidir bilardo oynamak… Selective Prestige'de yer alan bilardo salonuysa bilardo tutkunlarının uzun saatlerini geçirebileceği kadar ferah ve konforlu... Haydi o zaman, gösterin en güzel atışınızı.
                
DART - EĞLENCEYİ 12'DEN VURACAKSIN
 
Hayatınızdaki hedeflerin peşinden koşarken yaşamın sizi ne kadar yorduğunu çok iyi biliyoruz. Ama her hedefe ulaşmak o kadar da stresli değil... Hatta bazıları eğlenceli bile... Neden mi bahsediyoruz? Tabi ki Selective Prestige'in Dart Salonu'nda hedefi tam 12'den vurmanızı bekleyen dart tahtasından. Geçin karşısına, alın elinize okları ve diğerlerine kimin daha iyi nişan aldığını gösterin.
                
LANGIRT - GOLLERİ SIRALA
 
Futbol sever misiniz? Cevabınız evetse doğal olarak langırtı da seversiniz. O zaman sizi Selective Prestige'deki en eğlenceli aktivitelerden biri olan langırta davet ediyoruz. İster iki kişi olun, ister dört kişi langırt masalarının başına geçip golleri sıralamaya başladığınızda yaşayacağınız ortak duygu, doyumsuz bir eğlence olacak...

BURADA HER ŞEY SİZİN İÇİN!
          
İÇİ DE, DIŞI DA DOLU!
 
Birçok projede vaadedilen sosyal aktvite alanları, proje tamamlandıktan sonra boş olarak sunuluyor. Selective Prestige'de ise vaadedilen tüm aktivite alanlarının iç malzeme ve donatıları kullanıma hazır bir şekilde Selective Prestige'lilere teslim edilecek.
          
EKSTRA ÜCRET ÖDEMESİ YOK!
 
İstanbul'da kaliteli bir spor salonun yıllık üyelik ücreti ortalama 1700 TL. Üstelik bu salonlarda her aktiviteyi bir arada bulabilmeniz çok düşük bir ihtimal. Selective Prestige'deki aktivite alanları ekstra bir ücret ödemenize gerek kalmadan, yılın her günü sizin hizmetinizde olacak.
          
VAKTİNİZİN KIYMETİNİ BİLECEKSİNİZ!
 
İş çıkışı eve uğrayıp, spor çantanızı alıp yürüyerek ya da araçla şehrin başka bir noktasına gitmenin ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyoruz. Bunun için Selective Prestige'de tüm sosyal aktivite alanları trafiğe girmeden sadece bir asansör mesafesi kadar uzağınızda olacak.
          
SOSYAL İLİŞKİLER HER ZAMANKİNDEN GÜÇLÜ!
 
Aktivite alanları sayesinde yepyeni dostlukların temelini atacak, özlediğiniz komşuluk ilişkilerini doyasıya yaşayacaksınız. Çünkü Selective Prestige'deki aktivite alanları sayesinde işten arta kalan zamanlarda 7'den 70'e herkes burada buna fazlasıyla müsait bir ortam bulacak.
          
HER YAŞA AYRI BİR KEYİF!
 
Selective Prestige'de sadece çocukların ve gençlerin değil, yetişkinlerin de faydalanabileceği birçok sosyal aktivite alanı var. Cep sinemasından playstation odasına, bilardodan masa tenisine, cafeden squash kortuna hayatı prestij ve keyifle yaşamanızı sağlayacak birçok alan.
          
KEYFİ BOL, AKTİVİTESİ FULL!
 
Diğer projelerde kısmen yer verilen aktivitelerin aksine Selective Prestige'de, arasından seçim yapabileceğiniz aktivite alanlarının sayısı tam olarak 23! Üstelik Selective Prestige'deki sosyal aktivite alanları için komple bir kat ayrılmış durumda.
          
DÖRT MEVSİM KEYİFLİ YAŞAM!
 
Selective Prestige'deki aktivite alanları açık ve kapalı olarak farklılaştırılmış durumda. Tabi bu da ister yağmur yağsın, ister kar, mevsim şartlarının uzağında 365 gün aktivitelerden faydalanabileceğiniz bir yaşam alanı anlamına geliyor. Tabi bu da çok sık rastlayacağınız bir durum değil.

DAİRELER
Selective Prestige'de hangi katta ya da dairede yaşamaya karar verirseniz verin, dairenize girdiğinizde sizi karşılayacak olanın kalitenin en prestijli yorumu olduğunu göreceksiniz...
İçinde yaşamaya başladığınızda, her anınızı özel kılacak, yaşamınızı kolaylaştıracak ve prestij kavramınıza yepyeni bir boyut getirecek daireler tamamen hayallerinizden ilham alınarak tasarlanıyor. Sadece 117 dairenin yer aldığı Selective Prestige size 4 tip 1+1 ile 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplamda 6 daire seçeneği sunuyor. Ankastre mutfaklardan muhteşem İstanbul manzarasını görebileceğiniz şekilde tasarlanmış geniş camlara ve merkezi uydu sistemi altyapısına kadar her detayın düşünüldüğü daireler siz değerli sahipleri tarafından seçilmeyi bekliyor.

İç Resimler

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiatasehir-serifaliyeni-konut-projelerialper-insaat-selective-prestige): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451