Selective Samandıra'da 196 Bin Liraya Daire!

Selective Samandıra'da daireler 196.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyenlere çok farklı alternatifler ve cazip ödeme koşulları da sunuluyor
Selective Samandıra'da 196 Bin Liraya Daire!

Alper İnşaat, Aydos ve Kayışdağı Ormanları’na komşu konumda yer alan Samandıra’da inşaatını sürdürdüğü Selective Samandıra projesinde Kasım ayına çok iddialı bir kampanya ile giriş yaptı...

Bugüne kadar ev sahibi olmak isteyenlere sunduğu avantajlı ve uygun ödeme planları ile adından söz ettiren Alper İnşaat, Kasım kampanyasında da “2011’in En Kazançlı Kampanyası” ifadesiyle iddiasını bir kez daha ortaya koydu...

Selective Samandıra, yeni yıla kazançlı girmek isteyenler için sunduğu fırsatlarla dolu kampanyası ile yatırım planlarını yeni yıla öteleyenlere beklemeksizin büyük fırsatlar sunuyor. Yeni bir yaşam alanına sahip olmak isteyenler, Selective Samandıra’nın sunduğu farklı özellikteki ödeme planları ve avantajlarıyla daha dairelerini alırken kazançlı çıkıyorlar.

Daireler 196.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyenlere çok farklı alternatifler ve cazip ödeme koşulları da sunuluyor… 2011’in en kazançlı kampanyasını hazırladıklarını ve daha önce ev alma fırsatını kaçırmış olanların bu kampanya ile mutlaka ev sahibi olacağını belirtilen Alper İnşaat yetkilileri, bu kampanyadan daha iyisinin olmadığının altını çiziyor. Sınırlı sayıda dairenin yer aldığı Selective Samandıra’nın kaçırılmayacak kampanyası ile ilgili detaylı bilgi sadece Satış Ofisi ziyaretlerinde alınabiliyor.


Hem farklı mimari konsepti hem de cazip fiyatları ile Selective Samandıra, doğa ile iç içe alışılmışın dışında site yaşamı sunuyor…

Şehir gürültüsünden uzakta, oksijen deposu Aydos Ormanları ile karşılıklı konumlanan Selective Samandıra, az katlı blokları ve sosyal alanları ile iç içe bakan kalabalık sitelerin kaosundan oldukça uzak bir yaşam vaat ediyor.

Alper İnşaat tarafından hayata geçirilen Selective Samandıra’yı cazibe merkezi haline getiren en önemli özelliklerden biri de bağlantı yollarının kalbinde olması…  TEM Samandıra – Kartal gişelerine 3 dakika, Kartal Köprüsü’ne 8 dakika mesafede olan ve hava, kara, deniz yolu ulaşımlarının tam göbeğinde yer alan Selective Samandıra, çalışanlar için de ulaşımı kolaylaştırıyor.  

Proje 10.830 m2'lik geniş bir alan üzerinde 6'şar katlı üç blokta ve sadece 72 daireden oluşuyor.  Yaşam için gereken tüm detayların yer aldığı proje, yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, geniş güneşlenme alanları, fitness center, sauna, basket alanı, yürüyüş yolları, pergola ve süs havuzu gibi sosyal aktivite alanları, 24 saat güvenliği, kapalı otoparkı, teknolojik altyapısı ve tertemiz havası ile huzurlu bir yaşamın kapısını aralıyor. Konforlu ve elit bir mimari yapıya sahip 72 daire gün ışığından maksimum düzeyde faydalanıyor.

İnşaatın yüzde 30’luk kısmı tamamlanan ve Temmuz 2012 itibariyle sahiplerine teslim edilecek olan proje dairelerin ferahlığı, şıklığı ve geniş metrekareleri ile dikkat çekiyor. 196.000TL’den başlayan fiyatlarla satışta olan dairelerde, 1+1 81,53m2 ve 93,60m2, 2+1 120,50m2 ve 131,70m2 ile 3+1 163,68m2 olmak üzere farklı beğenilere hitap eden beş daire tipi mevcut.  Ayrıca daireler boş olarak değil, ev sahiplerinin kullanımına hazır olarak mutfak ve banyo dolapları, portmanto ile bulaşık makinesi, fırın, set üstü ocak ve davlumbazdan oluşan dörtlü ankastre seti takılı şekilde teslim edilecek.

Selective Samandıra satış ofisi ve örnek daire hafta içi 10:00 – 19:00, hafta sonu 10:00 – 19:30 saatleri arasında projeyi yakından görmek isteyen ve geleceğine değerli bir yatırım yapmak isteyen misafirlerini bekliyor.


Paylaş:

HABERLER