Selin Evleri'nde Son Daireler İçin Cazip Kampanya

Selin Evleri projesinde son dairelere özel cazip bir kampanya başlatıldı.
Selin Evleri'nde Son Daireler İçin Cazip Kampanya

Şenka İnşaat’ın inşa ettiği Beylikdüzü’nün merkezinde oturuma hazır Selin Evleri projesinde son dairelere özel bir kampanya başlatıldı.Düzenlenen kampanya kapsamında daire bedelinin % 50’si peşin, kalan % 50’lik bölüm 120 ay % 0,32 vade oranı ile satışa sunuluyor. Ayrıca yine % 50’sini peşin verene 60 aya vade farksız daireler teslim ediliyor.

 Ödeme koşullarının yanı sıra Selin Evleri ’nin her biri 6 katlı 17 Bloktan oluşması,yatay eksende ferah bir yaşam sunması,E-5 ’e yürüme mesafesinde oluşu ve en önemlisi hemen teslim ediliyor olması bu emsalsiz projenin gözle görülür bir cazibesi olduğunun ispatıdır.

Beylikdüzü ’nün merkezinde E-5 ’e yürüme mesafesinde olan Selin Evleri projesinde daire sahiplerinin % 80 ’i evlerini teslim aldı. 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunan proje sunduğu ayrıcalıklarla fark oluşturuyor. Sıradan olmayan Sıradışı Mimarisiyle dikkat çeken projenin   % 75 yeşil alana sahip olmasıyla ve geniş sosyal yaşam alanlarıyla hayatı yaşanılır hale getiren nitelikli ve sürdürülebilir bir yaşam konseptine sahiptir.Sosyal Donatı anlamında sırasıyla Açık-Kapalı Yüzme Havuzu , Sauna , Fitness Center , Çocuk-Oyun Park Alanı , Yürüyüş-Bisiklet Parkuru , Açık-Kapalı Otopark , 24 Saat Kameralı Güvenlik gibi detayların yanı sıra siteye özel market ve cafe bulunmaktadır.

Alternatif Ödeme Planları Sunuluyor…

Belirlenen ilk ödeme planında müşteriler konut fiyatının % 50 ’sini peşin ödeyip,kalanını ister 120 ay % 0,32 vade oranı,isterse 60 ay vade farksız ödeyebilecek.Düzenlenen kampanyayla birlikte sunulan diğer ödeme şeklide % 25 peşinat ödedikten sonra kalan % 75 ’lik kısmı uygun oranlarda konut kredisiyle ödemeye başlayabiliyorlar.

Aidatlar Çok Cazip

Benzer projelere kıyasla aidatların düşük tutulduğu Selin Evleri projesinde 115 m2 2+1 dairenin aidatı 120 TL olurken 150 m2 3+1 dairenin aidatı da 150 TL olarak ödenmektedir.Yani m2 ’si 1 TL olarak hesaplanmış olup,projenin en önemli özelliklerinden biri de gözler önüne serilmektedir.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05