SELİN EVLERİ

Projeyi Takip Et
GÜZELYURT MH. AKİF ERSOY CD. NO: 8 Beylikdüzü / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 240
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 115.00-150.00
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 178000TL-275000
ŞENKA İNŞAATŞENKA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Bir yaşam alanı düşünün, her şeyiyle insan doğası düşünülerek tasarlanmış. Çok katlı değil az katlı, sıkışık değil, ferah bir yaşam alanı...
 
Komşularınızla sıcak ilişkiler kurabileceğiniz, rengarenk çiçekleri koklayabileceğiniz bir yer... Stresli şehir yaşamı sonrasında huzuru, mutluluğu ve keyfi doyasıya yaşayabileceğiniz, sahip olacağınız yaşamın kararını maket karşısında değil, bizzat mekanın içinde vereceğiniz bir dünya, Selin Evleri! 
 
Düşlediğiniz yaşam konseptinin içinde nelerin yer aldığını bilemesek de, biz Selin Evleri'nde ideal bir yaşam için gerekli olabilecek her şeyi bir araya getirdik. Marketten cafeye, havuzdan saunaya, kreşten açık ve kapalı otoparka, 7/24 güvenlikten daire içi teknolojik altyapıya her şeyiyle insan doğası düşünülerek tasarlanan tüm ayrıcalıklar Selin Evleri'nde sizin olmayı bekliyor.
 
Büyük metropollerde yaşayan hangi insanın içinde şöyle işi, stresi, gürültüyü, dumanı ve tabi ki yüksek beton yığınlarını geride bırakıp, doğaya yol alma özlemi yatmaz ki? 
 
Kim, tüm olumsuzluklarına rağmen şehir yaşamının hayata renk katan, yaşamı kolaylaştıran şartlarından vazgeçebilir ki? O zaman yapılması gereken şey çok basit... Arada bir yerde buluşmak. 
 
Selin Evleri; şehrin gürültüsünden uzakta, kuş cıvıltılarının ortasında, dikey yapılar içine sıkıştırılmış yaşam biçimlerinin çok çok dışında yatay eksende ferah bir yaşam alanı… İstanbul'un hızlı gelişen lokasyonlarından biri olan Beylikdüzü'nde hayata dair her şeyi doyasıya yaşayabileceğiniz bir yer… Ve siz burada hayallerinizi yaşamaya davetlisiniz.
 
Konut, sadece konut değildir. Her şeyiyle, gelecek için yapılabilecek en kazançlı yatırımlardan biridir. Konuta değer katan şeylerin başındaysa, tabi ki lokasyon gelir.
 
İşte Selin Evleri de, büyük alışveriş merkezlerinden eğitim kurumlarına, hastanelerden sinemalara kadar yaşamsal ihtiyaca yönelik tüm merkezlere yakın olan canlı lokasyonuyla sadece bir yaşam alanı değil, sağlam ve kazançlı bir yatırımdır. Alışveriş keyfine doyacağınız CarrefourSA ve Media Markt'a sadece bir kaç dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Selin Evleri; Migros, Koçtaş, Real, Bauhaus ve Torium'a 5, Beylicium'a ise 10 dakika, yani aracınızla minik bir yolculuk kadar yakın. Bunun yanı sıra, sağlık kurumları açısından da oldukça zengin bir bölgede yer alan Selin Evleri, Beylikdüzü Medicana ve Acıbadem başta olmak üzere, Doğan Tıp Merkezi, Medilife Cerrahi Merkezi, Avcılar Hospital, Murat Kölük Devlet Hastanesi, Esenyurt Devlet Hastanesi ve Esenyurt Hale İshakoğlu Kızılay Hastanesi gibi birçok sağlık kuruluşuna yakındır.
 
Ayrıca lokasyonu itibariyle çok sayıda ilköğretim okulu, lise, kolej ve dershane ile üniversiteye yakın olan Selin Evleri, FEM, Sınav ve Fatih Dershaneleri ile Aydın Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Fatih Üniversitesi, Gelişim Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi gibi Türkiye'nin belli başlı üniversitelerinin yakınında yer almaktadır.
 
Yaşamsal gerekliliklerin yanında sosyal aktivitelere de çok yakın bir konumda bulunan Selin Evleri'nden AFM Sinemaları, Münir Özkul Sahnesi, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ne göz açıp kapatıncaya kadar ulaşmak mümkün. İstanbul'un gelişen ve değişen merkezlerinden biri olma yolunda hızla ilerleyen değerli lokasyonuyla Selin Evleri, bugünü konfor ve rahatlıkla yaşatıp, yarınlara güvenle bakmanızı sağlayacak sağlam ve kazançlı bir yaşam projesidir.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibeylikduzu-yeni-konut-projelerisenka-insaat-selin-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451