Sinpaş GYO’dan Babalar Günü’ne özel 10.000 TL indirim

Sinpaş GYO’nun 5 ayrı projesinde Babalar Günü’ne özel 10.000 TL indirim var
Sinpaş GYO’dan Babalar Günü’ne özel 10.000 TL indirim

Sinpaş GYO’dan babalara armağan

Sinpaş GYO’nun 3 ayrı şehirdeki 5 farklı projesinde, bu hafta sonu Babalar Günü’ne özel 10.000 TL indirim fırsatı var. İstanbul Atakent’teki İstanbul Sarayları ve Bosphorus City, Ankara İncek’teki İncek Life ve İncek Blue, Bursa’daki Bursa Modern projelerinin satış ofislerini 14 ve 15 Haziran tarihlerinde ziyaret edecek aileler, babalarına en güzel hediyeyi verecekler…

Gayrimenkulde konsept projelerin lideri Sinpaş GYO’nun İstanbul’un yükselen bölgesi Atakent’te inşa ettiği ve büyük ilgi ve beğeni toplayan Bosphorus City ve İstanbul Sarayları’nda yaşam tüm canlılığıyla başlamış durumda. Sosyal ve sportif alanlarının zenginliğiyle dikkat çeken bu ödüllü projelerde yeni daire sahibi olmak isteyen aileler, Babalar Günü’ne özel 10.000 TL’lik indirimden bu hafta sonu yararlanabilecekler.

Bursa’da yeşillikler içerisinde, açık ve kapalı havuzu, marketi, spor salonu, Bursa Modern Çarşı’sı gibi çok sayıda sosyal donatısıyla renkli, çağdaş ve huzurlu bir hayatı tercih eden Bursalıların tercihi Bursa Modern projesinden yeni daire sahibi olmak isteyen aileler de, bu hafta sonu satış ofisini ziyaret ettiklerinde,  özel indirimden yararlanabilecekler. Bursa Modernliler’in sosyal yaşamını daha da zenginleştirmek için tasarlanan ve Bursa’nın Trilye sahilinde bulunan “Trilye Marin Kulüp”ten de, konut sahipleri özellikle hafta sonlarında su ve doğa sporları yaparak yararlanmaya başladılar.

Sinpaş GYO’nun İstanbul ve Bursa’daki bu üç projesinde de yaz aylarıyla birlikte hayat tatil havasında geçmeye başladı. Özellikle çocuklar proje bünyesindeki oyun alanlarını doldurup çok sayıda aktiviteden faydalanarak keyifli dakikalar geçiriyorlar. 

Sinpaş GYO’dan Babalar Günü’ne özel 10.000 TL indirim, başkentin en gözde yerleşim bölgesi İncek’te, yeşilin ve mavinin dengesinde, şehrin stresinden tümüyle uzak, doğayla iç içe huzurlu bir yaşam olanağı sunan İncek Life ve onun kardeş projesi olarak geçtiğimiz günlerde lanse edilen İncek Blue’da da geçerli.


Paylaş:

HABERLER