BOSPHORUS CİTY

Projeyi Takip Et
ALTINŞEHİR İSTANBUL CADDESİ Küçükçekmece / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 2796
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1,5+2
Metrekare Aralığı : 68
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 260000
SİNPAŞ GYOSİNPAŞ GYO PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Bosphorus City’de 26 bin m2 büyüklüğünde,
720 metre uzunluğunda boğaz, iki boğaz köprüsü, geleneksel ve modern mimari ile yorumlanan Boğaziçi’nin yalıları ve İstanbul’un seçkin Boğaz semtleri bulunuyor. İstanbul Boğazı’nın mimari değerlerini yansıtan, modern ve geleneksel mimarinin birleştiği Bosphorus City’de, 95 farklı ev tipi yer alıyor.

Sinpaş GYO’nun İstanbul Küçükçekmece Halkalı’da geliştirmekte olduğu Bosphorus City projesi, Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nun güneyinde, Atatürk Havalimanı’nın kuzeyinde, Küçükçekmece Gölü’nün ise batısında yer almaktadır. TEM otoyolu ve diğer bağlantı yolları ile rahat bir ulaşım yapısına sahip olan bölgenin teknik altyapısı tamamlanmıştır.

Bosphorus City’de, 26 bin m2 büyüklüğünde, 720 metre uzunluğunda boğaz, iki boğaz köprüsü, geleneksel ve modern mimari ile yorumlanan Boğaz’ın yalıları ve İstanbul’un seçkin Boğaz semtleri bulunmaktadır.

İstanbul Boğazı’nın mimari değerlerini yansıtan, modern ve geleneksel mimarinin birleştiği Bosphorus City’de, 95 farklı ev tipi yer almaktadır. Yalılar, Yalı Apartmanları, Yeditepe Kuleleri, Göl Kuleler, Saraybahçe Evleri, Erguvan Evleri ve 60 m2 ile 736 m2 aralığında değişen metrekare seçenekleri sunulmaktadır.

İstanbul Boğazı’na özgü bitki örtüsüyle oluşturulan peyzajı, spor alanları ve keyifli sosyal tesisleriyle sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunan proje, kentin tarihi ve kültürel değerlerini yeniden yorumlayarak geleceğe taşımaktadır.

EV SEÇENEKLERİ

Yeditepe Kuleleri
Boğaz tepeden bir başka güzel.
"Dünyaya son bir kez bakacak olsam, İstanbul’dan; yedi tepenin birinden bakardım." demiş Pierre Loti.

Çünkü Boğaz bir başka güzeldir tepelerden bakınca. Boğaz’ın keyfini residence hizmetleriyle birlikte yaşamak isteyenler için Yeditepe Kuleleri’nde hayat başladı.

1+1 62m2 – 98m2
2+1 94m2 - 131m2
2+1 Penthouse 179 m2 - 208 m2 yaşam seçenekleri ile…

Yalılar
Boğaz’ın İncileri...
Bugün bulundukları Boğaz semtlerinin simgesi durumuna gelmiş ünlü yalılar, tüm görkemleri ve zarafetleriyle Bosphorus City’de yeniden yorumlandı. Farklı hikayelere sahip, bulundukları semtlerin özelliklerini yansıtan ve her birinden sadece birer tane bulunan bu özel yalılar, Bosphorus City’de de ait oldukları semtlerin simgesi haline geldi.

Paşaların Yalısı...
Bosphorus City’de sadece bir tane bulunan Yeniköy Yalısı asalet ve zarafetin birleşiminin en güzel örneklerinden birini sunuyor.

Geleneklerde Yaşayan Asalet...
Her yalının bir hikayesi vardır. Ve Vaniköy Yalısı’na kulak verirseniz; dönemin Viyana Sefiri trafından yaptırılan Mahmut Nedim Paşa Yalısının hikayesini duyabilirsiniz mesela. Osmanlı’dan günümüze uzanan, geleneklerle örülü bir hikayeyi...

Bir Sanat Eseri...
Erguvan ağaçlarının arasındaki Rumeli Yalısı, Osmanlı geleneksel mimari özelliklerini bugüne taşıyor.

Zarafetin Yeniden Doğuşu...
Mazisi 17. yy’ın başlarına kadar uzanan, Neo-Klasik dönemin özelliklerini taşıyan bu güzel yalılar tüm zarafetiyle Bosphorus City’de yerini aldı.

Çok Özel Bir Yalı...
Bosphorus City’de, Boğaz Köprüsü’nün hemen yanında konumlandırılan Beylerbeyi Yalısı, ismini aldığı semtin özelliklerini de yansıtıyor. Keyif ve huzur dolu...

Hayalinizin de Ötesinde...
Mimarisi ve rengiyle görenleri kendine hayran bırakan Çubuklu Yalısı, geniş yaşam alanları, gelenekseli ve moderizmi birleştiren çizgileri, kendine ait yüzme havuzu ve renk renk çiçeklerin süslediği bahçesiyle bir başka güzel

615 m2 - 645 m2 yaşam seçenekleri ile…

Yalı Apartmanları
Bir Yanımız Modern,
Bir Yanımız Geleneksel!
Yalı Apartmanları’nda; eski Batı Anadolu, Türk Evi plan çözümleri ve İstanbul mimari ritmleriyle zengin bir yaşam kurgulandı.

Üst katlara çıkıldıkça cumbalarla birlikte Boğaz’a hakimiyet de artıyor.

Eski Türk evlerinin geniş sofa özelliğini taşıyan salonlarda, manzaraya tam hakimiyet sağlanıyor. Ebeveyn banyosu, doğa ve Boğaz manzaralı jakuzili ebeveyn suitleri, bu dairelerin en konforlu köşelerinden biri...

4+1 197 – 254 m² yaşam seçenekleri ile…

Saraybahçe Evleri
Yeşil, Boğaz ve ihtişam...
Sarayların ihtişamını modern mimari ile birleştiren Saraybahçe Evleri’nde yeşile ve Boğaz’a hakim bir yaşam…

Bahçe katından çatı dubleksine kadar farklı metrekalerde yaşam alternatifleri sunan Saraybahçe Evleri, Bosphorus City içerisinde ferah ve geniş evlerde yaşamak isteyen aileler için tasarlandı.

2+1 126 m² - 264 m²
3+1 141 m² - 205 m²
3+1 Çatı Dubleks 222 m²
3+1 Penthouse 167 m² yaşam seçenekleri ile…

Ortaköy Arena Residences
İstanbul’un incisi Boğaz,
Boğaz’ın incisi Ortaköy...
Bir istiridye kabuğu gibi Boğaz’a açılan Ortaköy Residences, şehir yaşamından vazgeçemeyenler için tasarlandı.

Kat bahçeli süit daireler, jakuzili 2 teraslı 2 bahçeli delüx daireler size residence hizmetleri ile yaşam konforu getirecek…

Sosyal yaşam ile iç içe Ortaköy Residences’da eğlence dolu bir yaşam sizleri bekliyor.

Studyo Daire 60 m² - 61 m²
2+1 98 m²
2+1 Delux Daire 146 m² - 175 m² yaşam seçenekleri ile…

Erguvan Evleri
Bosphorus City’nin akciğerleri Erguvanlar
Her bahar İstanbul Boğazı’na başka bir güzellik katan ve Boğazı taç gibi süsleyen erguvanlar, Bosphorus City’e de renk katıyor.

Erguvan Evleri’nin hemen önünde uzanan su meydanları, korular, özel peyzajlı sürpriz bahçeler ve yanıbaşınızda yükselen Erguvan ağaçları…

Ortaköy, Bebek, Hisar ve Emirgan’da karşınıza çıkacak Erguvanlar…

Bosphorus City’deki yaşamınızı yeşillendirmek için sizi dört semtin Erguvan Evlerinden birini seçmeye davet ediyoruz. Yeşilin ve doğanın güzelliklerini yaşayacağınız evinizde Boğaz’ın eşsiz manzarasına hakimsiniz.

2+1 Penthouse 213 m² - 235 m²
3+1 118 m² - 165 m² yaşam seçenekleri ile...

Gölkule Residences
Göle ve Boğaza karşı bir yaşam
Bir yanda sabahları kuş cıvıltılarıyla şenlenen Küçükçekmece gölünün enfes manzarası bir yanda boğaz manzarası…

Göl Kule Residencelarda ‘yükseklerde bahçe keyfi yaşayacağınız kat bahçeli evler, önünde uzanan açık-kapalı yüzme havuzları, özel kumsal ve zengin sosyal hayat ile hayatın zevkleri çoğalıyor. Boğazın tüm manzarasına hakim Gölkule Residence’larda bahçe katından çatı dublekse kadar bir çok yaşam seçeneği sizi bekliyor.

1+1 73 m² - 113 m²
2+1 104 m² - 162 m²
3+1 145 m² - 175 m² yaşam seçenekleri ile...
 

İç Resimler

BOSPHORUS CİTY İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasikucukcekmece-yeni-konut-projelerisinpas-gyo-bosphorus-city): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451