TORKAM E5 PROJESİ

Projeyi Takip Et
Belediye Cad. Sefaköy Küçükçekmece / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 216
Teslim Tarihi : Aralık 2019
TORKAM İNŞAATTORKAM İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Torkam İnşaat tarafından inşa edilen Torkam E5 projesinde daire fiyatlarını, ödeme seçeneklerini ve planlarını, daire teslim tarihini, daire tiplerini ve projenin nerede olduğunu haberimizde bulabilirsiniz.

İstanbul Avrupa yakasının değeri giderek yükselen ilçelerinden olan Küçükçekmece'de yükselen Torkam E5 projesinde dairelerin teslim tarihi Aralık 2019 olarak planlanıyor. Daire tiplerinin, daire fiyatlarının, daire büyüklüklerinin ve ödeme seçenekleri ile planlarının henüz açıklanmadığı Torkam E5 projesinde detaylar yakında açıklandığında haberimiz güncellenecektir. Torkam E5 projesinde toplamda 216 adet konut yer almaktadır. Torkam E5 projesi henüz ön satış talep aşamasındadır.


TORKAM E5 PROJESİ FİYAT LİSTESİ

Torkam E5 projesi henüz ön satış talep aşamasında olduğundan fiyat listesi henüz açıklanmamıştır. Açıklandığında haberimiz güncellenecektir.


TORKAM E5 PROJESİ ÖDEME SEÇENEKLERİ VE PLANLARI

Torkam E5 projesi henüz ön satış talep aşamasında olduğundan ödeme seçenekleri ve planları henüz açıklanmamıştır. Açıklandığında haberimiz güncellenecektir.


TORKAM E5 PROJESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon: 0212 659 23 80
Mail: [email protected]
Web Adresi: http://www.torkam.com.tr/


 

Dış Resimler

TORKAM E5 PROJESİ İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konuttorkam-e5-projesi-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451