Stüdyo 24 Erken Teslim Vaadini Gerçekleştiriyor

TOKİ ve Emlak Konut GYO güvencesiyle, Cathay İleri Projeler tarafından 1 Milyon nüfuslu “Yeni İstanbul” projesinin başlangıç noktası olan Ispartakule’de hayata geçirilen Stüdyo 24, inovatif özelliklerinin ve renkli kimliğinin yanında erken teslim avantajı ile yatırımcısına daha çok kazandırmayı hedefliyor. Mayıs 2014’te teslim edilecek Stüdyo 24’te fiyatlar 102.000 TL’den başlıyor.
Stüdyo 24 Erken Teslim Vaadini Gerçekleştiriyor

Stüdyo 24, şehir yaşamının tüm ihtiyaçlarına çözüm sunarken, peşinatsız veya kredi karşılama gibi ödeme seçeneklerinin yanı sıra uygun fiyat politikası ve %1 KDV avantajıyla ekstra fayda sağlıyor.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Binali Yıldırım’ın “2-3 yıl içerisinde, 3. köprü, 3. havalimanı ve Kanal İstanbul ile birlikte çok sayıda ulaşım projesi tamamlanmış olacak.” sözüyle dikkatleri üzerine çeken ve 2016 yılında Marmaray bağlantısının bitmesi planlanan Ispartakule’nin en iddialı projesi Stüdyo 24, Mayıs 2014’te teslim edilerek 6 ay erken teslim fırsatı sunuyor.

Arkadaşını Ev Sahibi Yapana 1 Yıl Aidat Yok

Cathay İleri Projeler, Stüdyo 24 dairelerinden satın almış ve arkadaşının da stüdyo daire almasını sağlamış herkese 1 yıl aidat ödememe fırsatı da sunuyor. Aidat; resepsiyon, lobi, fitness, açık havuz, kapalı otopark, toplantı odası, cep sineması ve misafir suitleri gibi yaşamı kolaylaştıracak ve günün her saatine keyif katacak tüm rezidans hizmetlerini kapsıyor.

 


Paylaş:

HABERLER