STÜDYO 24

Projeyi Takip Et
Ispartakule Başakşehir / İstanbul Avrupa Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
CATHAY GAYRİMENKULCATHAY GAYRİMENKUL PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Eğlenceli, konforlu ve ulaşılabilir 1+1 projesi
Sadece 1+0, 1+1 ve 2+1 stüdyolardan oluşan şehrin en yaratıcı ve eğlenceli konut projesi

Konseptiyle fark yaratan Stüdyo 24 projesi 38 m²’den 207 m²’ye kadar uzanan, tamamı geniş yaşam felsefesi ile projelendirilmiş farklı stüdyolardan oluşuyor. İhtiyaca göre ideal büyüklüklerde tasarlanmış stüdyolar, anlamsız alanların getirdiği yüksek satış fiyatlarını ve daire giderlerini ortadan kaldırıyor.
 
Türk ve İtalyan ortak yapımı  proje, ekonomik ve pratik ev yaşamını, yaratıcı ve eğlenceli ortak alanlarla farklı bir deneyime dönüştürüyor.
 
Cathay İleri Projeler tarafından TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO ve TOKİ iştiraki EPP ortaklığı ile Ispartakule’de inşa edilen bu proje, İstanbul’un en yeni, yaratıcı ve akılcı konut projesi niteliğini taşıyor. Yaşamın ilk kez 24 saat üzerinden ele alındığı proje, bunu önce akılcı bir mimari forma, sonra da günün her anına yayılan hizmet anlayışına dönüştürüyor. Projede, canlı bir otel lobisini andıran resepsiyon, fitness alanı, unutulmaz teras partilerine ev sahipliği yapacak açık havuz, home-sinema, toplantı odaları da ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet sunuyor.
 
Stüdyo 24 Bahçeşehir’in yanıbaşında, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Ispartakule’nin merkezinde yer alıyor. Özel konumu ile, değeri sürekli artış gösterecek bir yatırım seçeneği yaratıyor.
 
Türk ve İtalyan ortak yapımı olan Stüdyo 24, farklı tarzlara uygun olarak 'POP', 'COZY' ve 'MODERN' başlıkları ile 3 farklı mimari-dekorasyon ve daire çözümleri sunuyor. Proje, sahip olduğu farklı stilleriyle kapı kollarından banyo seramiklerine kadar stüdyoların her metrekaresini kişiye özel hale getiriyor.

İç Resimler

Kat Planları

STÜDYO 24 İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibasaksehir-ispartakuleyeni-konut-projelericathay-gayrimenkul-studyo-24): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451