ARTERIUM RESIDENCES

CATHAY GAYRİMENKULCATHAY GAYRİMENKUL PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Cathay; Arterium Residences'la üst düzey konut konforunu ulaşılır kılıyor. "Yatırım değeri en yüksek konutlar, yaşamak için tasarlanmış konutlardır." ilkesine hayat veriyor. 

Arterium dört bölümden oluşan bir proje. Her bölüm birbirini kesen ana arterler üzerinde.

Hayatın ufak tefek yorgunlarını geride bırakmak için sauna keyfi... Zihninizi meşgul eden düşüncelerden uzaklaşıp başka yerlere gitmek için koşu bandında bir egzersiz... Hafiflemek için biraz ağırlık... Ve açık havada sporun özgürlük, zindelik duygusu... Mutluluğunuza mutluluk katacak ayrıntılar Arterium'da.

Arterium projesi, lokasyon açısından önemli üstünlükler taşıyor: Arterium Residences ve Arterium AVC; Başakşehir'in ilk iki etabı arasında, 12.500 konutluk Oyakkent projesinin yakınında. Yeni yerleşim alanlarıyla büyüyen Başakşehir'in tam göbeğinde. Başakşehir 1.Etap kavşağı Metro istasyonuna yürüyerek sadece 2 dk. mesafede.

Arterium Residences; hayatınıza getirdiği konforu evinizin içiyle sınırlı tutmuyor; ailenin her üyesine geniş bir özgürlük alanı açıyor. Yüzme havuzuyla, spor salonuyla, tenis kortuyla size hareketli bir dünya sunuyor. "Hayat odalara sığmaz!" diyenleri Arterium Residences'ta yeni bir hayat bekliyor. Evde huzur ve güven, ortak kullanım alanlarında spor ve eğlence, Arterium Alışveriş Caddesi'nde kentin tüm dinamizmi...

Arterium Residences'ta mimari anlayış aile değerleriyle şekilleniyor: Çocuğun yeri, hayatın merkezi! Her ayrıntıda öncelik çocukların mutluluğuna veriliyor. Özel olarak tasarlanmış çocuk parkı, basket sahası, kreş bu yaklaşımın sadece birer örneği... Arterium'da hayat rengini çocukların neşesinden alıyor.

24 saat güvenlik, site içi kameralı kontrol sistemi, çok üniteli - uzaktan izlenebilir alarm sistemi, profesyonel yönetim, bahçelerden ayrılmış araç girişleri.

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibasaksehir-yeni-konut-projelericathay-gayrimenkul-arterium-residences): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451