CADDE 24

Projeyi Takip Et
ATAKENT MAHALLESİ POSTA SOKAK ATAKENT Bağcılar / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 196
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1
Metrekare Aralığı : 60
Teslim Tarihi : 2015-09-01
Fiyat Aralığı : 383000
CATHAY GAYRİMENKULCATHAY GAYRİMENKUL PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
EMA ORTAK GİRİŞİMİEMA ORTAK GİRİŞİMİ PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Hayatınızı kolaylaştıran her şey Cadde 24',de!
Sadece asansörünüze binerek hep sevdiğiniz o kafeden günün ilk kahvesini yudumlayabilir, gurme restoranlarda en lezzetli yemekleri tadabilir ve GYM’e uğrayarak fit kalmaya devam edebilirsiniz. Cadde 24’te iş yaşamı tam bir konfora dönüşür.
 
Çalışma hayatının zaman ve mekan sınırları artık ortadan kalkıyor.
Ev ve iş yaşamı arasındaki çizgiler giderek belirsizleşiyor. Yeni yaşam trendleriyle Cadde 24 tam olarak örtüşüyor.
 
59 metrekareden 390 metrekareye kadar genişletebileceğiniz home ofis seçenekleri, toplantı odaları, 24 saat yaşayan lobi, hızlı internet altyapısı, güvenlik, GYM, temizlik hizmetleri ve kapalı otoparkıyla Cadde 24 home ofis kavramını yeni bir içerikle yeniden tanımlıyor.
 
SMART ASİSTAN
 
Cadde 24 iş yaşamına dair her ihtiyacı sizin için düşünür. Hatta asistanınızı bile! Smart Asistan hizmetiyle, gerek duyduğunuzda telefonlarınızın, posta ve fakslarınızın karşılanması gibi daha birçok hizmet elinizin altındadır.
 
BU CADDE EN MERKEZİ NOKTALARA KAVUŞUYOR
 
Cadde 24 home ofis hayatını Halkalı’nın en merkezi caddesine taşıyor. Küçükçekmece Belediyesi’nin hemen karşısındaki home ofisiniz TEM otoyolu bağlantısı, Acıbadem Araştırma Hastanesi ve yakında hizmete girecek olan Küçükçekmece Adliyesi’ne sadece 3 dakika mesafede.
 
Halkalı’nın en avantajlı lokasyonunda, caddelerin birleştiği notkada yer alan Cadde 24, Marmaray’a 3 km, Atatürk Havalimanı’na 10 km, TEM bağlantısına ise sadece 2 km uzaklıkta. Cadde 24 zaman tasarrufu ve merkezilikte bir ofisten bekleyeceğiniz son nokta.

Dış Resimler

İç Resimler

CADDE 24 İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibagcilar-atakentyeni-konut-projelericathay-gayrimenkul-ema-ortak-girisimi-cadde-24): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451