Stüdyo 24'te 68 Bin Liradan başlayan fiyatlarla...

Cathay Gayrimenkul, Emlak Konut GYO ve EPP'nin Ispartakule'de inşa etmekte olduğu Stüdyo 24 projesinde konut fiyatları 68 bin liradan başlıyor.
Stüdyo 24'te 68 Bin Liradan başlayan fiyatlarla...

Sadece 1+0, 1+1 ve 2+1 stüdyolardan oluşan şehrin en yaratıcı ve eğlenceli konut projesi Stüdyo 24, 68.000 TL’den başlayan özel lansman fiyatları ile satışa sunuldu.
 
Görmeye alıştığınız sıradan stüdyolara hiç benzemeyen; aksine yaşama metrekareler ekleyen bir konut projesi düşleyin... Türk ve İtalyan ortak yapımı  proje, 38 metrekareden 207 metrekareye kadar uzanan, tamamı geniş yaşam felsefesi ile projelendirilmiş stüdyolardan oluşuyor. İdeal büyüklüklerde tasarlanmış stüdyolar, anlamsız alanların getirdiği yüksek satış fiyatlarını ve daire giderlerini ortadan kaldırıyor. Ekonomik ve pratik ev yaşamını, yaratıcı ve eğlenceli ortak alanlarla farklı bir deneyime dönüştürüyor.
 
Göz gezdirdiğiniz satırlar bir hayal değil. Aksine Cathay İleri Projeler, Emlak Konut GYO ve EPP ortaklığı ile Ispartakule’de inşa edilen kazançlı bir gerçek. Günün her saatinin dolu dolu yaşandığı Stüdyo 24, İstanbul’un en yeni, yaratıcı ve akılcı konut projesi niteliğinde. O bir proje başlığını değil; aynı zamanda çizgi dışı bir yaşam markasını ifade ediyor. Yaşamın ilk kez 24 saat üzerinden ele alındığı proje, bunu önce akılcı bir mimari forma, sonra da günün her anına yayılan hizmet anlayışına dönüştürüyor.
 
1+1’in evrimini temsil eden Stüdyo 24, Bahçeşehir’in yanıbaşında, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Ispartakule’nin merkezinde yer alıyor. Özel konumunu stüdyoyu yeniden tanımlayan bir manifesto ile birleştirerek, değeri sürekli artış gösterecek bir yatırım seçeneği yaratıyor.
 
Türk ve İtalyan ortak yapımı olan Stüdyo 24, farklı tarzlara uygun olarak POP, COZY ve MODERN başlıkları ile 3 farklı mimari-dekorasyon ve daire detayı çözümleri sunuyor. Projenin farklı stilleri kapı kollarından banyo seramiklerine stüdyoların her metrekaresini kişiye özel hale getiriyor.
 
Stüdyo 24 popüler varoluş şekli ile kısa sürede metropollü gençlerin arzu nesnesi haline dönüşecek; en çok yaşamak istenen yerlerden biri haline gelecek.
 
Siz de Stüdyo 24 ile tanışın; ¨bir+bir¨ yaşamı ¨bir+sen¨e dönüştürün!


Paylaş:

HABERLER