Stüdyo 24'te Fiyatlar 68 Bin Liradan Başlıyor

Cathay İleri Projeler, Emlak Konut GYO ve EPP ortaklığı ile hayata geçirilen Stüdyo 24 Projesi, 1+0, 1+1 ve 2+1 stüdyolardan oluşuyor..
Stüdyo 24'te Fiyatlar 68 Bin Liradan Başlıyor

Sadece 1+0, 1+1 ve 2+1 stüdyolardan oluşan şehrin en yaratıcı ve eğlenceli konut projesi Stüdyo 24, bugün House Cafe Ortaköy’de yapılan, Emlak Konut GYO Genel Müdür Yardımcısı Hakan Akbulut ve Emlak GYO Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Avni Eroğlu‘nun da katılımıyla gerçekleşen bir basın toplantısı ile tanıtıldı.
 
Konseptiyle fark yaratan Stüdyo 24 projesi 38 m²’den 207 m²’ye kadar uzanan, tamamı geniş yaşam felsefesi ile projelendirilmiş farklı stüdyolardan oluşuyor. İhtiyaca göre ideal büyüklüklerde tasarlanmış stüdyolar, anlamsız alanların getirdiği yüksek satış fiyatlarını ve daire giderlerini ortadan kaldırıyor.
 
Türk ve İtalyan ortak yapımı  proje, ekonomik ve pratik ev yaşamını, yaratıcı ve eğlenceli ortak alanlarla farklı bir deneyime dönüştürüyor.
 
Cathay İleri Projeler tarafından TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO ve TOKİ iştiraki EPP ortaklığı ile Ispartakule’de inşa edilen bu proje, İstanbul’un en yeni, yaratıcı ve akılcı konut projesi niteliğini taşıyor. Yaşamın ilk kez 24 saat üzerinden ele alındığı proje, bunu önce akılcı bir mimari forma, sonra da günün her anına yayılan hizmet anlayışına dönüştürüyor. Projede, canlı bir otel lobisini andıran resepsiyon, fitness alanı, unutulmaz teras partilerine ev sahipliği yapacak açık havuz, home-sinema, toplantı odaları da ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet sunuyor.
 
Stüdyo 24 Bahçeşehir’in yanıbaşında, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Ispartakule’nin merkezinde yer alıyor. Özel konumu ile, değeri sürekli artış gösterecek bir yatırım seçeneği yaratıyor.
 
Türk ve İtalyan ortak yapımı olan Stüdyo 24, farklı tarzlara uygun olarak „POP“, „COZY“ ve „MODERN“ başlıkları ile 3 farklı mimari-dekorasyon ve daire çözümleri sunuyor. Proje, sahip olduğu farklı stilleriyle kapı kollarından banyo seramiklerine kadar stüdyoların her metrekaresini kişiye özel hale getiriyor.
 
Siz de Stüdyo 24 ile tanışın; ¨bir+bir¨ yaşamı ¨bir+sen¨e dönüştürün!
 
Stüdyo 24’de Daireler Lansman Fiyatıyla 68.000 TL’den Başlayan Fiyatlarla Satışa Çıkıyor!
 
Stüdyo 24 projesinde yer alan1+0, 1+1 ve 2+1 stüdyoların büyüklükleri 38 m²’den 207 m²’ye uzanıyor. m² fiyatının ortama 1.900 TL olduğunu belirten Cathay İleri Projeler Yönetim Kurulu Başkanı Ahmethan Yılmaz, tüm proje yatırımının da yaklaşık 60 milyon TL olduğunu belirtti.
 
Projede yer alan ortak kullanıma açık sosyal alanlar için de ekstra bir ücret talep edilmeyeceğini açıklayan Yılmaz, aidatların m² başına 3 TL olacağını da sözlerine ekedi.
 
KONFÜÇYUS: Çok küçük bir evim var, pencereleri kocaman bir dünyaya açık!
 
Cathay Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ahmethan Yılmaz, toplantıda stüdyo dairelerde yaşamı sosyolojik olarak temellendiren açıklamalar yaptı:
 
“Toplumlar birlikte yaşam üzerine teşkilatlanmış yapılardır, ancak son yıllarda birçok sosyolog bu yapının çözüldüğünü söylüyor. Solo yaşam üzerine araştırmalar yapan Eric Clinberg, Amerika’da 35 milyon kişinin yanlız yaşadığını belirtiyor ve bunun insanların kentlileşmesi, eğitim seviyesi ve gelir seviyesinin yükselmesine bağlıyor.
 
 Artık konutla ilgili “lüks” sadece bazı konfor öğelerinden ibaretse bu artık yeterli olmayacak.  Stüdyo 24, konut konusunda gerçek bir gusto, bir bakış açısı ve modern bir öneri getirme iddiasında bir proje olarak kendini ortaya koyacak. Stüdyo 24 projesi, ev konusunda genel geçer algıyı tersyüz edecek. “
 
Stüdyo 24 ile amaçlarının, konut alıcısını sosyal, estetik ve hayatlarına değer katan, onlara yaşama sevinci veren bir bütünün parçası olmaya davet etmek olduğunu belirten Ahmethan Yılmaz, konuşmasını Konfüçyus’un bir sözüyle bitirdi:  Çok küçük bir evim var, pencereleri kocaman bir dünyaya açık!


Paylaş:

HABERLER