Sundance Residence fiyat listesi

Dört mevsim deniz, 5 yıldızlı konfor, yaşam boyu mutluluk için “Sıfır” faiz oranı ile yatırım zamanı...
Sundance Residence fiyat listesi

Turizm ve inşaat sektöründe 25 yılını tamamlayan Bozatlı International, Bodrum Turgutreis’in en güzel koylarından biri olan Kadıkalesi’nde yer alan denize sıfır altın projesi Sundance Residences & Suites Hotel ile doğayla iç içe, konforlu ve keyifli bir yaşam vaat ediyor. Doğanın mükemmel kusursuzluğunu rezidans teknolojisi ile sunan Sundance Residences’ın yaz aylarına özel kampanyasında yüzde 10 peşinat, 60 ay vade ve 0 faiz oranı ile yatırım fırsatı sunuluyor.

İdeal Karma 

Sundance Residences & Suites, yaşamınız için en ideal karışımı sunuyor. Denize sıfır özel konumu, 4000 metrekarelik kum plajı, çevre düzenlemesi, konforlu iç mimarisi, açık havuzları, restoranları, barları, spor tesisleri ve hayatın tüm stresinden arındıran spa’sı ile yaşam felsefesini değiştirmek isteyenleri yüzde 10 peşinat, 60 ay vade, 0 faiz  ile tapu sahibi olmaya davet ediyor. 

Ege’nin çekim merkezi, Bodrum Yarımadası’nda, 12 ay boyunca dört mevsim renkliliği sunan Sundance Residences; deniz kıyısında, 22.568 metrekare alana konumlanmış 9 blok içerisinde, 175 rezidans ve 22 odalı bir butik otelden oluşuyor.  Sundance Residences, 68 metrakareden, 222 metrekareye kadar 24 farklı daire tipinde sunduğu modern ve zarif konseptinde mükemmelliğin anahtarını 110.000 – 475.000 euro arası fiyatlarla sunuyor.  

4 Mevsim Ayrıcalıklı Bir Yaşam için Bozatlı International güvencesiyle “Al ve Kirala Yatırım Programı”

Sundance Residences, “Al ve Kirala Yatırım Programı” ile üyelerine rezidanslarını kullanmadıkları dönemlerde Sundance Suites Hotel’e kiralayarak kazanç sağlayacaklarının garantisini veriyor.  Kar paylaşımlı işletme modelinde, residansınızı kullanmadığınız dönemlerde yatırımınıza kazanç sağlayabilirsiniz.

Dalgaların sesine yakın bir yaşam… 

Turgutreis’ e 2 km., Bodrum Havaalanı’na ise 55 km. mesafede bulunan Sundance Residences, şehir merkezine yakın lokasyonu, denize sıfır konumu, Bodrum gün batımı manzarası ile eşsiz bir konumda ev armağan ediyor.

Gelişmiş sosyal olanaklar yaşamınızı renklendirecek…

Sundance Residences, 5 yıldızlı bir otelin konfor ve hizmetini beraberinde getiriyor. Site içerisinde bulunan plaj, iskele ve açık havuzlar daire kullanımına ücretsiz olarak her zaman açık. Daire sahipleri aynı zamanda otel hizmetlerinden indirimli olarak faydalanabiliyor. Kadıkalesi’nin masmavi denizinde, yaşamlarını keyifli dakikalar ile renklendirmek isteyenlere dalış, yelken, sörf, motorlu su sporları, kürek aktiviteleri gibi olanaklar indirimli olarak sunuluyor. Kumsalda yer alan 90 metrelik ahşap iskelesi; güneşin, denizin ve yeme-içmenin tadını çıkarmak isteyen tüm daire sahiplerine doğanın kusursuzluğunu yaşatıyor. Tamamı sahil şeridinde 5 km’lik yürüyüş yoluna sahip tesisle aynı sahil şeridi üzerinde bulunan D-Marin, tekne sahiplerine son teknoloji ile donatılmış bir liman sağlıyor. Sundance Residences & Suites Hotel, şehir hayatının konforunu, tatil atmosferi ile birleştirerek  spor ve sosyal yaşam tesislerini 12 ay hizmete açık tutuyor.  


Paylaş:

HABERLER