Tema İSTANBUL ilk kez Emlak Fuarında Görücüye Çıkacak

Türkiye nin en büyük gayrimenkul projesi, Emlak 2013 Fuarı’nda yerini alıyor
Tema İSTANBUL ilk kez Emlak Fuarında Görücüye Çıkacak

İnşaat sektörünün önde gelen kurumları MESA, ARTAŞ, ÖZTAŞ VE KANTUR-AKDAŞ Ortaklığıyla hayata geçirilen Türkiye gayrimenkul sektörünün en büyük projesi Tema İSTANBUL, EMLAK 2013 - Konut, İşyeri Satın alma, Kiralama ve Finansman Fuarı'nda ilk defa görücüye çıkıyor. Henüz yapım aşamasındayken bile gerçekleştirdiği birçok ‘ilk’ ve ‘en’ler ile vaat ettiği değişim ve dönüşümün işaretlerini veren Tema İSTANBUL, Türkiye gayrimenkul sektörünün en önemli platformlarından Emlak 2013’ün de ilgi odağına oturacak.

Tema İSTANBUL standı fuar ziyaretçilerini karşılayacak

Tema İSTANBUL standı, 5-8 Aralık 2013 tarihleri arasında Yeşilköy’deki CNR Expo Fuar Merkezi’nde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TOKİ, Emlak Konut GYO ve Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü desteği ile düzenlenecek olan Emlak 2013’teki en büyük alanlardan birine sahip. Yalın ancak etkileyici bir tasarıma sahip Tema İSTANBUL standı, sadece tek projenin tanıtıldığı stand olması ile de Emlak 2013 Fuarı’nda öne çıkacak. Fuar girişinde ziyaretçileri karşılayacak olan Tema İSTANBUL standı, Emlak 2013’ün ilgi odağında yer alacak. Emlak 2013’te Tema İSTANBUL standında, ziyaretçiler için fuara özel çok önemli sürpriz avantajlar da sunulacak.

Emlak 2013’te birçok ülkeden binlerce ziyaretçi bekleniyor

EMLAK 2013 - Konut, İşyeri Satın alma, Kiralama ve Finansman Fuarı, Türkiye gayrimenkul sektörünün en önemli ulusal ve uluslararası tanıtım platformları arasında yer alıyor. Başta Tema İSTANBUL olmak üzere Türkiye gayrimenkul gözde projelerinin bireysel ve kurumsal yatırımcılarla buluştuğu Emlak 2013 Fuarı’na, AB ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, BDT, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, İran, Irak, İsrail, Suudi Arabistan, Ürdün gibi bir çok ülkeden binlerce ziyaretçinin ilgi göstermesi bekleniyor. Türkiye’nin mega karma projesi Tema İSTANBUL çarpıcı özellikleriyle, ulusal pazarda olduğu gibi ilk defa yer alacağı uluslararası arenada da yoğun ilgi çekmeye hazırlanıyor.

“İlk defa bir gayrimenkul buluşmasında vitrine çıkıyoruz”

Tema İSTANBUL’un eşsiz donatılarıyla, Türkiye’de bugüne dek inşa edilmiş gayrimenkul projelerinden çok farklı bir yere sahip olduğunu belirten Tema İSTANBUL Genel Müdürü Mesut Arslan; “Tema İSTANBUL, konut, alışveriş, yeme-içme, sosyal etkinlik alanları ve temalı eğlence parkı ile sadece bulunduğu bölgenin kaderini değiştirmekle kalmıyor, İstanbul, Türkiye ve hatta bulunduğu coğrafyanın sembol projeleri arasında yer alıyor. 1 milyon 500 bin metrekarelik devasa bir arazi üzerine kurulan Tema İSTANBUL, master plana sahip ilk ve en büyük özel sektör projesi konumunda. Henüz yapım aşamasındayken birçok açıdan literatüre geçen ve yoğun ilgi gören Tema İSTANBUL, ilk defa vitrine çıktığı Emlak 2013’ün de cazibe merkezi olacak” dedi. 

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05