TEMA İSTANBUL

Projeyi Takip Et
Esenyurt / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 3614
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 58
Teslim Tarihi : 2015-07-01
Fiyat Aralığı : 376000
ARTAŞ İNŞAATARTAŞ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
MESA MESKENMESA MESKEN PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul'un yeni yaşam kültürü: Tema İstanbul...

333.000 m2 bir alana yayılan Tema İstanbul Konutları, 3610 dairesi ile yeni bir yaşam kültürü yaratmanın yanı sıra, büyük bir yatırım değeri taşıyor. Dinamik ve çağdaş mimarisi ile 1+1'den 4+1'e kadar değişen daire tipleri farklı yaşam tarzlarına sahip kimselere çok sayıda seçenek sunuyor.

Tema İstanbul

Yeni yaşam kültürü Tema İstanbul, Tema İstanbul'da hem yaşamınız hem de geleceğiniz değerleniyor. 333.000 m2 bir alana yayılan ve Avrupa'nın en modern eğlence parklarından birine komşu olan Tema İstanbul, yeni bir yaşam kültürü yaratmanın yanı sıra, büyük bir yatırım değeri de taşıyor.

Konumu :

Tema İstanbul hızla gelişmekte olan İstanbul'un Avrupa yakasında Atakent'te yer alıyor. Olimpiyat stadının yakınında bulunan proje ile Atatürk Havalimanı'nın arasında yalnızca birkaç kilometre var. Tema İstanbul'un güney kıyısındaki komşuları ise Küçükçekmece Gölü ve Marmara Denizi.

Yatırım Değeri :

İstanbul'un en hızlı gelişen semtlerinden Atakent'te yükselen Tema İstanbul, karma kullanım konseptiyle değerine değer katıyor. Tema İstanbul eşsiz bileşenleri ile hem Avrupa ve Ortadoğunun yeni çekim merkezi olacak, hem de yarınlarınıza değer katacak.

Sosyal Yaşam :

Tema İstanbul, sakinlerine sosyal imkanlarda zenginleştirilmiş bir yaşam ve pek çok farklı aktivite olanakları sunuyor. Açık ve kapalı yüzme havuzlarından fitness salonuna, SPA'dan tenis kontu ve bisiklet parkurlarına kadar sayısız sosyal aktiviteyi bir arada sunan Tema İstanbul'da sağlıklı yaşama ve eğlenceye doyacaksınız.

Peyzaj :

Tema İstanbul'un peyzajı eşsiz konut mimarisi ile paralellik gösteriyor. Geniş meydanları, gösterişli yansıma havuzları, yeşilin her tonuna sahip meyve bahçeleri ve baş döndürücü çiçek kokularıyla Tema İstanbul sizi içine çekecek.

Tema İstanbul'un Ev Tipleri

Farklı yaşam tarzlarına sahip kesimlere geniş bir yelpazede çok sayıda seçenek sunan dinamik ve çağdaş mimarisiyle kesin olan bir şey var:

Tema İstanbul'un hangi ev tipini seçerseniz seçin, yaşamak için doğru yerdesiniz.

1+1'den 4+1'e farklı daire tipleri... Hepsi modern, hepsi konforlu...

Tema İstanbul'da genç çiftlerden çocuklu ailelere kadar pek çok farklı ihtiyaca uygun ev seçeneği bulmak mümkün. Çok şık ve kullanışlı bir eve sahip olmaktan daha büyük bir hazine olabilir mi?

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

TEMA İSTANBUL İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasiesenyurt-yeni-konut-projeleriartas-insaat-mesa-mesken-tema-istanbul): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451