AVRUPA KONAKLARI SAKLI BAHÇE

BAHÇEŞEHİR'İN TAM ORTASI, ABARTISIZ TAM KALBİNDEYİZ

Projeyi Takip Et
BAHÇEŞEHİR 2.KISIM MAHALLESİ, ŞELALE CADDESİ, PARK YOLU SOKAK Başakşehir / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 36
Konut Seçenekleri : 3+2,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 244.58-478.64
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 1550000-1690000
ARTAŞ İNŞAATARTAŞ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Bahçeşehir'de hayata geçirilen Avrupa Konakları Saklı Bahçe projesinde farklı tipteki lüks daireler sahiplerini bekliyor.

Artaş İnşaat’ın İstanbul Bahçeşehir’de hayata geçirdiği Avrupa Konakları villa projesi, 270 metrekare ile 520 metrekare arasında dubleks, tripleks ve müstakil ikiz villalardan oluşuyor.
 
Bahçeşehir'de hayata geçirilen Avrupa Konakları Saklı Bahçe projesi, 7 bin 661 metrekare arsa üzerinde projelendiriliyor.
 
Avrupa Konakları Saklı Bahçe 36 konuttan oluşuyor. 8 bloktan oluşan Saklı Bahçe Avrupa Konakları’nda konutların alanları 244 metrekare ile 521 metrekare arasında değişiyor.  
 
Saklı Bahçe Konakları'nda villalarda asansör yer alıyor. 7/24 güvenlik personeli ile kontrol edilen sitede, yüzme havuzları, merkezi uydu yayın sistemi, spor ve sosyal aktivite imkan veren özel sosyal tesis ünitesi bulunuyor.
Yıllar önce bir banliyö yerleşimi olarak kurulun Bahçeşehir, mükemmel mimarisi, elit sakinleri, huzurlu ve keyifli yaşam alanları ile bir çekim merkezi olmuştur. Bahçeşehir haklı ve inanılmaz hızlı gelişimi de beklendiği gibi gerçekleşmiştir. Avrupa Konutları olarak Bahçeşehir’in ilk merkezinde, hatta tam kalbinde yer almayı hep düşünmüştük. 
  
Ve şimdi bunu hayata geçiriyoruz. Ağacın yeşilini, suyun mavisini kesintisiz hissetmek İstanbul’un en büyük şelalelerinden birinin hemen içinde yer almak önemli bir ayrıcalıktır.
 
Mülk alırken uzun yıllar sonrasını düşünmek gerekir. Hele ki villa alıyorsanız. Merak etmeyin biz sizler için herşeyin en rahatını ve iyisini düşündük. Avrupa Konakları villalarında kapalı otoparktan yatak odalarına kadar ulaşan asansörler mevcuttur. Ve alıştığınız gibi her detay ve kalite yine Avrupa Standartların’da… 
 
Yaşam
 
Bir evden daha fazlası
 
Giriş çıkışı kontrollü 7/24 güvenlik personeli ve elektronik düzeneklerle korunan kapalı sitede yaşamanın huzurunu hissedeceksiniz.
 
Avrupa Konaklarında yüzme havuzları, spor ve sosyal aktivitelere imkan veren Özel Sosyal Tesis ünitesi;
 
Otomatik kontrollü kapılardan giren kapalı otoparklar hem site sakinlerine, hem de misafirlere hizmet verecek kadar fazla sayıdadır.
 
Güvenlik ve rahatı otomobilinizi park ettikten sonra evinize kadar ulaşacağınız özel asansörlerle de hissedeceksiniz. Avrupa Konaklarının yaşam kolaylığı için hem günü hem de yarını düşünmüş bir proje olduğuna gezdikten sonra siz de karar vereceksiniz.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibasaksehir-yeni-konut-projeleriartas-insaat-avrupa-konaklari-sakli-bahce): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451