ISPARTAKULE 3

Projeyi Takip Et
Ispartakule Başakşehir / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 644
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 126
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 370000
ARTAŞ İNŞAATARTAŞ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Herşey "Keyifli Anlar" için tasarlandı

Salondan mutfağa, antreden banyoya...

Yeni evinizin her köşesi, sektörün lider markalarıyla donatıldı. Dairelerde uygulanan fonksiyonel mimari tasarım sayesinde yeni evinizin her metrekaresi gerçek bir "yaşam alanına" dönüşüyor. Yeni evinize adım attığınız anda sizi önce "ferahlık hissi" sonra "yüksek kalite" karşılayacak...

Biz Lüksü "Yola" getirdik

Bizce kolay ulaşım, şehrin trafik stresini yaşamadan, evinizin kapısını gülümseyerek açabilmektir...

TEM Otoyolu'nun yanı başında inşa edilen Ispartakule 3'te yaşamaya başlayınca kolay ulaşım'ın nasıl bir keyif olduğunu çok daha iyi anlayacaksınız. Artık vaktinizi yollara değil, yüzmeye, koşmaya, spor yapmaya, çimlere uzanmaya ayıracaksınız.

Fitness Center

Gerek mimarisiyle, gerek ekipmanlarıyla son derece modern bir Fitness Center, yeni evinizde sizi bekliyor. Gününüz ne kadar yoğun, işleriniz ne kadar acil olursa olsun, her sabah 40 dakikanızı mutlaka spora ayırın.

Kapalı Otopark

Her daireye yetecek kapasitede inşa edilen kapalı otoparklarımız sayesinde hem araçlarınız güvende, hem de çocuklarınızın bahçede keyfi yerinde. Üstelik otoparklardan binalara geçişlerden sonra asansörlerle istenilen katlara ulaşım sağlanmaktadır.

Açık ve Kapalı Yüzme Havuzu

Ispartakule 3'te yer alan açık ve kapalı yüzme havuzlarında, yaz kış sağlıklı bir hayata kulaç atın, günün tüm yorgunluğunu suya bırakın...

Güvenlik Sistemi

7/24 kapalı devre kamera kayıt sistemi, kontrollü araç ve yaya giriş-çıkışı, uzman güvenlik personelleri, yangın ve duman alarmı sistemleri, her dairede görüntülü intercom sistemi... Bu konforu kalıcı bir huzura dönüştürmek için biz yine her şeyi düşündük.SİTE GENELİNDE YAPILACAK İMALATLAR
1. Vaziyet planında belirtilen şekilde site çevresi güvenlik duvarları ile çevrilerek araç ve yaya girişleri için güvenlik noktaları oluşturulacaktır. Araçların siteye girişleri ve çıkışları otomatik bariyer kontrollü, tek bir güvenlik noktasından olacaktır. (OGS)
2. Site sakinlerinin ortak kullanımı için vaziyet planında belirtilen şekilde açık ve kapalı otopark alanları oluşturulacaktır.
3. Vaziyet planında belirtildiği gibi spor alanı, yürüyüş parkuru çocuk oyun alanları yapılacaktır.
4. Vaziyet planında yeşil alan olarak gösterilen alanlara bitkisel peyzaj uygulaması yapılacaktır.
5. Site içi peyzaj alanları aydınlatmaları tasarruflu aydınlatma elemanları ile yapılacaktır.
6. Projesine uygun olarak dijital adresli yangın algılama ve ihbar sistemi kurulacaktır.
7. Kapalı ve açık havuz (yüzme ve çocuk havuzu) yapılacaktır.
8. Konutların ısınma ve sıcak su sistemi blok bazında merkezi sistem olup, yirmi dört saat kesintisiz sıcak su temini sağlayacaktır. Bağımsız bölümlerin ısınma ve sıcak su kullanım miktarları, konutlar bazında pay ölçerler kullanılarak belirlenecektir.
9. IEEC (Uluslararası Elektrik-Elektronik Standardı) hükümlerine uygun olarak topraklama ve yıldırımdan korunma tesisatı tesis edilecektir.

BLOKLAR GENELİNDE YAPILACAK İMALATLAR
1. Kaba İnşaat; ticari merkezler konvansiyonel kalıp sistemi, konutlar ise tünel kalıp sistemi ile yapılacaktır.
2. Bloklarda zemin iyileştirmesi ve temel sistemi; "İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Geoteknik Ana Bilim Dalı" tarafından düzenlenen rapor ve hesaplar doğrultusunda yapılacaktır.
3. Blokların dış cephelerinde projelerine uygun olarak ısı yalıtımı (mantoloma), sıva ve silokon katkılı dış cephe boyası yapılacaktır.
4. Blokların çatıları ısı ve su yalıtımlı teras çatı olup, yüzey kaplaması uygun boyutta mıcır ve/veya seramik olacaktır.
5. Blok girişleri zemin kaplamalarına; seramik ve/veya mermer ve/veya doğal granit ile yer kaplaması yapılacaktır.
6. Blok girişleri duvarları alçı sıva üzerine su bazlı plastik boya kullanılarak yapılacaktır.
7. Blok giriş tavanları; alçı sıva üzerine boya yapılıp dekoratif aydınlatmalar kullanılacaktır.
8. Blok giriş kapıları alüminyum ve/veya krom veya ferforje, çelik, ahşap karışımı yapılacaktır.
9. Blok servis ve yangın merdivenleri basamakları tek parça mermer kaplama yapılacaktır.
10. Servis ve yangın merdivenleri korkulukları alüminyum ve/veya paslanmaz çelik ve/veya demir korkuluk yapılacaktır. Servis ve yangın merdiven sahanlıkları ve kat holleri duvar kaplamaları alçı sıva üzeri su bazlı plastik boya, tavan kaplamaları alçı sıva üzerine plastik boya olacaktır.
11. Blok girişine her daire için ahşap ve/veya pleksiglas, cam vb malzemeden posta kutusu yapılacaktır.
12. Blok bazında prizmatik modüler paslanmaz çelik ve/ veya betonarme su depoları, yedekli sıra pompalı, frekans konvertörlü, paket tip hidrofor grubu montajı yapılacaktır.
13. Sitenin ortak su ve elektrik kullanımı için tek bir sayaç olacak, bağımsız bölümlerin su ve elektrik kullanım bedelleri için konut bazında sayaç takılacak ve ilgili kurumlar tarafından ücretlendirilecektir.
14. Merdiven ve kat holleri aydınlatmalarında harekete duyarlı armatürler kullanılacaktır.
15. Pis su tesisatlarında mineral katkılı, kendinden ısı ve ses yalıtımlı, çok katmanlı, DIN 4102 (yanma sınıfı min. B2) ve DIN 4109 (bodrum deney odası UG arkada ölçülen kurulum ses seviyesi değeri; 4lt/s. max. 20dB)' a uygun sessiz borular ve ekleme parçaları kullanılacaktır.
16. Onaylı projesine uygun olarak site içi yangın alt yapı tesisatı çekilecek, bloklar, sosyal tesisler, vb. tesislerin bağlantıları yapılacaktır. Projesine ve yangın yönetmeliğine uygun olarak dijital adresli yangın algılama ve ihbar sistemi kurulacaktır. Yangın yönetmeliğine göre çok yüksek katlı binalarda, tüm bağımsız bölümlerde adresli yangın algılama ve ihbar dedektörleri tesis edilecektir. Ayrıca projesine uygun olarak yüksek bloklarda sprinkler montajı yapılacaktır.
17. Tüm bloklarda trafik hesabına uygun sayıda ve hızda, TSE ve CE standartlarında asansörlerin temini ve montajı yapılacaktır. Yüksek bloklarda ayrıca yangın yönetmeliğine uygun, acil kurtarma tertibatı olan asansörler olacaktır.
18. Tüm ortak alanlarda ve dairelerde % 100 yedekli enerjiyi sağlayacak kapasitede jeneratör sistemi tesis edilecektir.
19. Asansör kapılarına doğal granit ve/veya mermer ve/ veya ahşap ve/veya paslanmaz çelik asansör sövesi yapılacaktır.

DAİRE GENELİ YAPILACAK İMALATLAR
1. Daire giriş kapıları çelik kapı olup, kapı kanadının iki yüzü, pervazı ve kasası ahşap ve/veya PVC kaplı olacaktır.
2. Bağımsız bölümlerin tüm pencereleri PVC doğrama ve/ veya alüminyum doğrama ve ısı cam sinerji yapılacaktır. Pencerelerden 1 adedi çift açılır yapılacaktır.
3. Bağımsız bölümlerin antrelerinde ahşap kaplama ve/veya pvc kaplama portmanto/vestiyer dolabı yapılacaktır.
4. Bağımsız bölümlerin iç kapıları ahşap ve/veya MDF üzeri PVC kaplamalı veya mono blok dolu kapı, camlı ve/veya camsız iç kapı kanadı, kasası, pervazı yapılacak ve madeni aksamı ile birlikte yerine takılacaktır. Kapı kolları paslanmaz çelik malzemeden ve rozetli olarak imal edilecektir.
5. Projesine göre yeterli sayıda çocuk korumalı topraklı enerji priz sortisi, telefon, data priz sortileri tesis edilecektir.
6. Bağımsız bölümlerin salon ve yatak odalarına stropiyer yapılacaktır. Konutların salon, yatak odaları ve mutfaklarına perde bandı oluşturulacaktır.
7. İki daireyi birbirinden ayıran ortak duvarların salon ve/ veya odalara gelen kısımlarına ısı ve ses yalıtımı yapılacaktır.
8. Merkezi sistem ısıtma tesisatı yapılacak olup, ısı gider paylaşımı kalorimetre ile yapılacaktır. Daire içlerinde bütün odalara projesine uygun olarak kompakt ventilli panel radyatör montajı yapılıp, yönetmeliklere uygun olarak mahal sıcaklığını asgari 15 °C olacak şekilde ayarlayabilen TS EN 215'e uygun termostatik vana takılacaktır.
9. Projesine uygun olarak odaların tavanlarında avize aydınlatma sortileri klemens ile sonlandırılacak armatür takılmayacaktır. Antre, kiler, koridor, mutfak, banyo, ebeveyn banyo ve balkonlara projelerine uygun olarak armatürler tesis edilecektir.
10. TV tesisatında sistemde prizlerde receiver kullanmadan 40 adet dijital kanal mevcut olacaktır Uygun receiverler kullanarak uydu yayınları ve şifreli yayınlar da izlenebilecektir. Ayrıca dairelerde projesine ve mimari tefrişe uygun yeterli sayıda TV priz sortisi tesis edilecektir.
11. Projesine uygun olarak renkli görüntülü interkom sistemi kurulacaktır Daireler, blok girişi ve site giriş kapısı ile sesli ve görüntülü iletişim kurabilecektir
12. Onaylı projesine uygun olarak site içi doğal gaz alt yapı tesisatı çekilecek, bloklar, sosyal tesisler, ticari üniteler ve diğer doğal gaz tüketimi yapılacak olan tesislerin bağlantıları yapılacaktır.
13. Projesine uygun olarak site içinde çevre duvarını ve/ veya demir korkuluk/çitlerini, otopark giriş ve çıkışlarını ve blok girişlerini kontrol altında tutan güvenlik amaçlı kapalı devre kamera sistemi (CCTV) kurulacak, güvenlik merkezinden 7/24 saat izleme ve kayıt yapılacaktır.

BAĞIMSIZ BÖLÜMLER ZEMİN, DUVAR, TAVAN KAPLAMALARI, VİTRİFİYE, ARMATÜR VE AKSESUARLARI ANTRE VE KORİDORLAR DÖŞEME KAPLAMASI :
Porselen seramik ve/veya granit seramik ve/veya laminat parke ve/veya lamine parke ve/ veya masif parke yer kaplaması, döşeme malzemesinden veya PVC kaplama MDF süpürgelik yapılacaktır.
DUVAR KAPLAMASI : Alçı sıva üzeri, plastik boya yapılacaktır.
TAVAN KAPLAMASI : Alçı sıva üzeri, plastik tavan boyası yapılacaktır.

SALON
DÖŞEME KAPLAMASI : Laminant parke ve/veya lamine parke ve/veya masif parke yapılacaktır.
DUVAR KAPLAMASI : Alçı sıva üzeri, plastik boya yapılacaktır.
TAVAN KAPLAMASI : Alçı sıva üzeri, plastik tavan boyası yapılacaktır.
SÜPÜRGELİK : 10 cm yüksekliğinde ahşap veya MDF üzeri PVC kaplamalı süpürgelik yapılacaktır.

YATAK ODALARI
DÖŞEME KAPLAMASI : Laminant parke ve/veya lamine parke ve/veya masif parke yapılacaktır.
DUVAR KAPLAMASI : Alçı sıva üzeri, plastik boya yapılacaktır.
TAVAN KAPLAMASI : Alçı sıva üzeri, plastik tavan boyası yapılacaktır.
SÜPÜRGELİK : 10 cm yüksekliğinde ahşap veya MDF üzeri PVC kaplamalı süpürgelik yapılacaktır.

BALKONLAR
DÖŞEME KAPLAMASI : Seramik ve/veya mermer yer kaplaması ve döşeme malzemesinden süpürgelik yapılacaktır.
DUVAR KAPLAMASI : Isı yalıtımı, sıva ve dış cephe boyası yapılacaktır.
TAVAN KAPLAMASI : Isı yalıtımı, sıva ve dış cephe boyası yapılacaktır.
KORKULUKLAR : Betonarme parapet, denizlik, veya alüminyum korkuluk, lamine cam yapılacaktır.

BANYO-EBEVEYN BANYO WC
DÖŞEME KAPLAMASI : Seramik.
DUVAR KAPLAMASI : Seramik veya vinily duvar kağıdı asma tavanı minumum 5 cm geçecek şekilde yapılacaktır.
TAVAN KAPLAMASI : Yeşil alçıpan ve/veya alüminyum asma tavan yapılacaktır.
BANYO BATARYASI : Telefon askısı ve el duşu ile birlikte, kireç kırıcılı, minumum 3 fonksiyonlu komple takım banyo bataryası montajı yapılacaktır.
DOLAPLAR : Lake veya PVC kaplamalı banyo dolabı ve dekoratif ayna takılacaktır.
LAVABO VE TESİSATI : Projesine uygun olarak tezgah üstü lavabo montajı ve tek gövde batarya ve sifonu ile birlikte montajı yapılacaktır.
KLOZET : Kendinden rezervuarlı alafranga tuvalet taşı ve/ veya gömme rezervuar ve asma klozet montajı yapılacaktır.
DUŞ TEKNESİ VE KÜVET : Projesine uygun ölçülerde akrilik küvet veya duş teknesi, 5 mm düz veya desenli temperli camdan duşa kabin montajı yapılacaktır.
HAVALANDIRMA : Tavan veya duvara monte edilebilir tipte havalandırma aspiratörü montajı yapılacaktır..
AKSESUARLAR : Prinçten kromajlı kağıtlık, bar ve/veya yuvarlak havluluk ve ikili askılık montajı yapılacaktır. ISITMA TESİSATI : Genel ve ebeveyn banyolarda havlupan montajı yapılacaktır.

MUTFAK
DÖŞEME KAPLAMASI : Porselen seramik ve/veya granit seramik ve/veya laminant parke ve/veya lamine parke ve/veya masif parke yer kaplaması, 10 cm yüksekliğinde ahşap veya seramik veya MDF üzeri PVC kaplamalı süpürgelik yapılacaktır.
DUVAR KAPLAMASI : Alçı sıva üzeri, plastik boya yapılacaktır.
TAVAN KAPLAMASI : Alçı sıva üzeri plastik tavan boyası yapılacaktır.
MUTFAK DOLAPLAR : Akrilik tezgah ve/veya doğal granit ve/veya mermer ve/veya laminat tezgah yapılacaktır. Tezgah ve üst dolap arası seramik ve/veya granit kaplama ve/veya cam mozaik ve/veya fileli mermer ve/veya alüminyum kaplamalı mdflam yapılacaktır. Mutfak alt ve üst dolabı ahşap kaplama ve/veya lake ve/veya PVC kaplama yapılıp yerine monte edilecektir. Menteşeler frenli menteşe olacaktır. Alüminyum baza, ayarlanabilir ayak yapılacaktır. Mutfak dolabı aksesuarları idarenin onayından sonra kullanılacaktır.
EVİYE : Projesine uygun olarak tek gözlü damlalıklı ve/ veya 1,5 gözlü damlalıklı ve/veya 1,5 gözlü damlalıksız paslanmaz çelik eviye montajı yapılacaktır. Eviye monte edilebilir tipte, plastik sifonlu, tek gövde bataryalı eviye tesisatı montajı yapılacaktır.
ANKASTRE ÜRÜNLER : Bir adet bulaşık makinesi, bir adet fırın, bir adet mikrodalga fırın, bir adet ocak ve bir adet davlumbaz montajı yapılacaktır.
Teknik mecburiyet oluşması halinde mahal listelerinde Emlak Konut G.Y.O. A.Ş. onayı ile değişiklik yapılabilir.

Dış Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

ISPARTAKULE 3 İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibasaksehir-ispartakuleyeni-konut-projeleriartas-insaat-ispartakule-3): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451