ÇENGELKÖY'DE MESA

İSTANBUL'DA KALAN SON İSTANBUL

Projeyi Takip Et
YALNIZ SELVİYOLU CAD. NO:6 ÇENGELKÖY Üsküdar / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 298
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,4+1,5+1,6+1
Metrekare Aralığı : 78
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 700000
MESA MESKENMESA MESKEN PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul’un merkezinde %80'i yeşile ayrılan 100.000m2'lik özel bir alanda yeralan Çengelköy'de Mesa, Çengelköy’ün sıcaklığını yansıtan üçer katlı 46 bloktan oluşuyor. 6 Farklı tipteki bloklarda,  1 oda, 2 oda,

4 oda, 5 oda-salon seçenekleri ile brüt alanları 78m2 ile 285m2 arasında değişen toplam 298 adet daire bulunuyor.  

Çengelköy'de Mesa’da araç trafiğinin tamamı, arsa çevresindeki tali yollardan giriş-çıkış alınarak yer altında çözülüyor. Yer üstünde ise, blokların çevresi boyunca uzanan yaya yolları, sadece acil durumlarda araç trafiğine açılıyor. 

Bodrum katta, blokları birbirine bağlayan kapalı otopark yer alıyor ve buradan blokların merdiven kovalarına direkt ulaşım sağlanabiliyor. Kapalı otoparkta daire büyüklüklerine göre, ev sahiplerine birer, ikişer ve üçer otoluk garaj eklenti olarak veriliyor. Ayrıca bodrum katlarda, her daireye eklenti olarak verilen birer adet depo yeralıyor.

Mesa, her projesinde koruduğu standartları ve düşünülmüş detaylarını Çengelköy'de de tüm incelikleri ile sürdürüyor. Çengelköy'de Mesa, 1300m2'lik sosyal merkezinde; kapalı ve açık yüzme havuzu, fitness, sauna, çocuk kulübü, squash ve çok amaçlı salonu ile yaşamın hızını kesecek aktivitelerinize yer ayırıyor.  

Bunların dışında toplam 80.000m2'lik yeşil alanda peyzaj projesine uygun olarak, tenis kortu, basketbol-voleybol sahası, çeşitli çocuk oyun alanları, yürüme yolları, dinlenme alanları gibi dış mekan düzenlemeleri de Çengelköy'de Mesa sakinlerine temiz ve derin bir nefes aldırıyor. 

Çengelköy'de Mesa; İstanbul'un güzelliklerini sakladığı Çengelköy'de, İstanbul'dan vazgeçmek istemeyenlere, şimdiki zamanda, geçmiş zamanların güzelliklerini yaşatıyor.

İç Resimler


Warning: mysqli_fetch_assoc() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/karip/solaris/class/mySQL.php on line 244

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiuskudar-cengelkoyyeni-konut-projelerimesa-mesken-cengelkoyde-mesa): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451