ÇAMLICA'DA MESA

Projeyi Takip Et
Üsküdar / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 113
Konut Seçenekleri : 3+1,4+1,5+1,6+1
Metrekare Aralığı : 250
Teslim Tarihi : 2015-01-01
Fiyat Aralığı : 4509000
MESA MESKENMESA MESKEN PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Proje Teslim Tarihi : Projenin teslim tarihi Temmuz 2015 olarak planlandı.

Bölge dokusuna uyumlu yatay bir proje olan Çamlıca’da MESA, 5 adet müstakil villa ile 20 adet 2 ve 3 katlı bloklardan oluşuyor. Çamlıca’da MESA’da sınırlı sayıda bulunan villalar, 950.9 m² büyüklüğünde çok özel yaşam alanları sunuyor. Villalarda dikkat çeken geniş ve konforlu yaşam alanları, Çamlıca’da MESA’da konutlara da taşındı; 2 ve 3’er katlı bloklar da yer alan 3+1 daireler 244.95 m², 4+1 daireler 268,3 ile 277,4 m² olarak tasarlandı. Büyüklükleri 326,85 ile 328,4 m² olan 4+1 dubleks dairelerin de yer aldığı Çamlıca’da MESA, toplam 115 konut bulunuyor.

Çamlıca’da MESA projesinde arazinin %80’i, sosyal tesis ve yeşil alan olarak planlandı. 800 m²’lik sosyal tesiste, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, aletli jimnastik, sauna ve çok amaçlı oyun odası gibi birçok unsur, Çamlıca’da MESA sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı. Teknoloji, kalite ve güvenliğin en üst seviyede tutulduğu Çamlıca’da MESA’da projesinde, araç trafiği de tamamen yer altında olacak. Araçlar, site girişinden yer altına alınarak, konutlara direkt ulaşım sağlanılan Çamlıca’da MESA’da, acil durumlar dışında site içerisinde trafik olmayacak. Projede toplam 33.000 m²’lik alan ise tamamen yeşil alana ayrıldı. Ekolojik yaklaşımlar ve zengin bitki örtüsü ile planlanan peyzajda, yürüme ve koşu parkurları, dinlenme, spor ve oyun alanları ile Çamlıca’da MESA sakinlerinin yeşil alanı aktif olarak kullanımına olanak sağlanacak.

KONSEPT

Yüzyıllardır tüm medeniyetlerin gıpta ile baktığı; iki kıtayı birbirine bağlayan, dünyanın en değerli şehirlerinden biri İstanbul’da; geçmişe tanıklık eden, gözde bir semt. Çamlıca’da Mesa, İstanbul'un vazgeçilmez semti Çamlıca'da tüm görkemi ile hayat buluyor. İdeal bir ev hayalini tüm detaylarıyla gerçeğe dönüştüren Mesa, 250’den 950 metrekareye kadar konut seçenekleri sunuyor.

Sadece 5 adet özel yüzme havuzlu villadan biri veya alçak katlı mütevazı ama modern bir apartman dairesi, Çamlıca Mesa’da sizi bekliyor. Yüzme havuzu, panoramik İstanbul manzarası ve Çamlıca'nın benzersiz konumu, bu özel projenin, metrekarelere sığmayan ayrıcalıklarından yalnızca birkaçı...

LOKASYON

Geçmişin güzelliğini koruma çabaları ortasında yeniliklerin filizlendiği, boğazın Anadolu yakasında; Üsküdar ile Ümraniye arasında, Boğaz’a ve Marmara’ya kuşbakışı bakan ikiz tepelerden kuzeydeki Büyük Çamlıca, güneydeki ise Küçük Çamlıca olarak adlandırılmakta; Çamlıca’da Mesa, eşsiz bir manzaraya sahip Küçük Çamlıca’da yer almaktadır.

OLANAKLAR

Dönemin en özel ve iddialı projelerinden biri olmaya aday Çamlıca’da Mesa; toplam 115 adet konuttan oluşmaktadır. Çamlıca’da Mesa’da 5 adet 2 katlı, 15 adet 3 katlı olmak üzere; toplam 20 adet apartmanda, 40 adet bahçe kullanımlı, 40 adet dubleks ve 30 adet de ara kat daire bulunmaktadır.

ALTYAPI

Çamlıca'da Mesa, araç trafiğinin tamamını site girişinden itibaren yer altında çözüyor. Kapalı otoparktan blok girişlerine direkt ulaşım sağlanıyor. Yer üstünde oluşturulan geniş yaya yolu ise sadece acil durumlarda araç trafiğine açılıyor. Ayrıca her daireye 3 araçlık garaj ve depo veriliyor.

ULAŞIM

Boğaziçi ve FSM köprülerine yakınlığı ile şehrin her noktasına ulaşım kolaylığı sunan Çamlıca'da Mesa, merkezi konumundan beklenmeyecek bir dinginliği içinde barındırıyor.

DOĞA

Yağmurla gelen toprak kokusu, ayaklarınızın altına serilen yeşil, uçsuz bucaksız bahçeler ve keyifli yürüyüş yolları, Mesa standartlarıyla birleşiyor ve İstanbul'un en değerli yaşam alanında birer enstrümana dönüşüyor. Çimleri ayaklarınıza, tazeliği nefesinize, estetiği ruhunuza adıyor.

Konutlar
20 adet 2 ve 3 katlı apartmanlarda; 250 m2'den 400 m2'ye kadar değişen, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekli konutlar.

Villalar
235 m2 oturum alanlı, 950 m2 kapalı alana ve kendine ait özel yüzme havuzuna sahiptir.

Dış Resimler

İç Resimler

Vaziyet Planı


Warning: mysqli_fetch_assoc() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/karip/solaris/class/mySQL.php on line 244

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiuskudar-yeni-konut-projelerimesa-mesken-camlicada-mesa): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451