ARON PRİME GÜZELBAHÇE

Projeyi Takip Et
İzmir / Güzelbahçe Güzelbahçe / İzmir
Konut Sayısı : 6
Konut Seçenekleri : 3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 220m2-250 m²
Teslim Tarihi : Temmuz 2019
Fiyat Aralığı : 1.350.000 TL -1.950.000 TL
ARON MÜTEAHHİTLİKARON MÜTEAHHİTLİK PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Aron Müteahhitlik tarafından inşa edilen Aron Prime projesi, İzmir’in en güzel noktalarından biri olan ve hızla yükselen çizgisi ile öne çıkan Güzelbahçe Kahramandere bölgesinde yer almaktadır.

Özel tasarımı ve yerleşimi sayesinde bir arada ama bağımsız iki blok şeklinde konumlanan projede bir blokta iki, diğer blokta ise dört adet villa bulunmaktadır. Her villanın kendine ait bahçesi ve yüzme havuzu olan proje; kurgusu ve detaylarıyla ayrıcalıklı olmanın hissini yaşayabileceğiniz, ‘Yeni Bir Yaşam’ imkanı sunmaktadır.

3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede, kullanılan malzemeler ve tekrarı az butik yaşam mimarisi ile abartısız, mütevazi ama lüks bir yaşam sunmaktadır.

Estetik ve şıklığı sade bir çizgide buluşturan Aron Prime, özel tasarımı sayesinde akıllı planlı yaşam alanlarıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir.

Müstakil bahçe alanlarının,  57 m² ile 371 m² arasında değişiklik gösterdiği projede, fiyat ve ödeme seçenekleri ile de ‘ulaşılabilir lüks’ kavramının altını çizmektedir.

Çevre yoluna ve bölgede bulunan eğitim kurumlarına çok yakın mesafede yer alan proje kolay ulaşılabilir bir konuma sahiptir.

Mektebim Güzelbahçe Kampüsü ile komşu olan projenin yakınlarında yine seçkin eğitim kuruluşları yer almaktadır. Bunlardan birkaçı; Özel İzmir Martı Koleji, MEV Özel Güzelbahçe Koleji, Doğa Koleji, Özel Güzelbahçe Piri Reis Okulu, Bahçeşehir Koleji ve Özel Kent Koleji’dir.

 

 

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutaron-prime-guzelbahce-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451