MESA URLA EVLERİ

EGE "YENİ SAKİNLERİ"Nİ BEKLİYOR!

Projeyi Takip Et
MESA URLA EVLERİ ŞANTİYESİ 2.ETAP YENİCE MAHALLESİ DANABOĞAZI MEVKİİ Urla / İzmir
Konut Sayısı : 60
Konut Seçenekleri : 4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 278
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 750000
MESA MESKENMESA MESKEN PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

MESA Urla Evleri İzmir - Çeşme Otoyolu'nun Urla gişelerine 2 km. yakınlıkta yer alıyor. Otoyol'un sağladığı ulaşım kolaylığı, site sakinlerine, yıl boyu yaşamlarını büyükşehir’in kargaşasından uzak bir huzur ortamında sürdürmelerine imkân veriyor.

Site çevre çiti ile çevrelenmiş, girişleri kontrollü, kendine yeter donanıma sahip bir yapıda. Yerleşimin merkezinde, en zengin deniz manzarasına sahip bir konumda kapalı ve açık yüzme havuzu olan, çeşitli sportif ve sosyal aktivitelerin geçekleştirileceği bir merkez ve spor sahaları yer alıyor.

Sitenin yapı dili, Ege Mimarisi'nin farklı ve güncel bir yorumu ile oluşturuldu. Kişilikli ve özgün bir çevre yaratıldı. Aynı yaklaşım iç ve dış mekânların düzenlenmesinde de sürdürüldü. Malikâne olarak niteleyebileceğimiz, seçkin yaşam birimleri oluşturuldu. Mesa Urla evleri genel görünüm

MESA Urla Evleri’nin satışı tamamlanan 1. Etabı 3 farklı konut tipini içermekte ve 20 hektarlık bir arazide yer almaktaydı. Her evi 4 yatak odası, garaj, veranda ve teraslarla dışarı uzanan zengin yaşam alanlarına sahip 30 konutluk sitede yaşam devam etmekte.

MESA Urla Evleri’nin 30 konuttan oluşan 2. Etabı, 1. Etap yerleşmeye bitişik 33.000 m2’ lik bir alanda gerçekleşiyor. Sitede A (brüt 325 m2) ve B  (brüt 278 m2) olmak üzere iki konut tipi yer alıyor.r. 

İç Resimler

MESA URLA EVLERİ İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomizmirurla-yeni-konut-projelerimesa-mesken-mesa-urla-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451