N LOFT

Projeyi Takip Et
Urla / İzmir
Konut Sayısı : 44
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 80
Teslim Tarihi : 2015-12-31
Fiyat Aralığı : 435000
BİTEZ İNŞAATBİTEZ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
N LOFT, İzmir’de yeni bir yaşantının hayalini kuranlar için Urla’nın sakinliğini lüks yaşamın gereksinimleriyle modern bir tasarımda ustalıkla buluşturuyor.
 
İzmir merkeze 25 dakika, otoban üzerinden İzmir Menderes Hava Limanı’na, Çeşme’ye ve Alaçatı’ya 30 dakika uzaklıkta konumlanan N LOFT 5,512 metrekare arsa üzerine 44 adet lüks daireden oluşuyor.
 
Kendine has tarihi bir doku barındıran Urla merkeze 10 dakika mesafede, sabah kahvaltılarınızı ve akşam yemeklerinizi keyifle yiyebileceğiniz balık restoranlarıyla meşhur Urla İskelesi’ne ise beş dakika mesafede yeni bir yaşam başlıyor.
 
N LOFT, bahçe ve loft daireleri olmak üzere 4 farklı temel plan düzeninde tasarlanmış olup, yüzme havuzu, fitness ve bistronun yer aldığı avlu-bahçeyi çevreleyen 6 farklı bloktan oluşuyor. Ayrıca N LOFT, 1,200 metrekare kapalı otoparkı ve kontrollü giriş/çıkışları ile sizlere 7/24 güvenli ve huzurlu bir yaşam vaad ediyor.
 
Yalın şıklığından ödün vermeyen N LOFT, yerden ısıtma ve iklimlendirme sistemleri ile 4 mevsim konforunuza, yalıtımlı giydirme cephe sistemleri ile de yatırımınız ve bütçenize katkı sağlıyor.
 
Kapısından penceresine, banyosundan mutfağına kadar her detay sizler için düşünülüp titizlikle tasarlandı…
 
N LOFT, sizleri ortak avlusunda tasarlanan sosyal yaşantının keyfini sürmeye davet ediyor…
 
Dokunmak gökyüzüne, N LOFT’un avlusundan…
Gürültüden uzak, huzurla… Dingin, ferah ve serin…
 
N LOFT’un avlusunda, ciğerlerinizde dolaşan temiz Urla havası ile yaptığınız sporun faydası ve kalitesi sağlığınıza yansıyacak.
 
Uzaklaşmak sıkıntıdan stresten…
Yenilenmek ertesi güne geçmeden…

Dış Resimler

Kat Planları

İç Resimler

N LOFT İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomizmirurla-yeni-konut-projeleribitez-insaat-n-loft): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451