Trump Office Tower'da Son Ofisler

İstanbul’un kalbi Mecidiyeköy’de yükselen, rezidans&ofis&alışveriş merkezi bölümlerinden oluşan Avrupa’nın ilk Trump markalı projesi Trump Towers İstanbul, lüks yaşamın prestijli adresi olarak öne çıkıyor.
Trump Office Tower'da Son Ofisler

Stil sahibi iç dizayn ve yüksek teknolojik özellikleri ile sadece bir çalışma alanı değil, bir yaşam tarzı vadeden Trump Office Tower’da ofislerin yüzde 80’i kiralandı. İş dünyasının her türlü beklentisini anında karşılamak için tasarlanan Trump Office Tower’a özellikle yabancı şirketlerin ilgisi yoğun…

Doğan Holding yatırımı olan Trump Towers İstanbul; Brigitte Weber imzalı ikonik mimarisi, özgün iç dizaynı, yüksek teknolojik özellikleri ve sunmuş olduğu çok özel hizmetlerle farklı bir yaşam deneyimi, yepyeni bir hayat tarzı vadediyor.

Yabancı şirketlerden yoğun ilgi…

Rezidans, ofis ve alışveriş merkezi bölümlerinden oluşan Trump Towers Istanbul’da ofislere ilgi oldukça yoğun.Kiralamasının yüzde 80’i tamamlanan Trump Office Tower’a özellikle yabancı şirketler yoğun ilgi gösteriyor. Toplam 86 ofisin yer aldığı Trump Office Tower’da m² bazında kiralama rakamı ise 32 Dolar’dan başlıyor.

İş hayatınızı kolaylaştıran her şey burada…

Trump Office Tower’da iç dizayndan teknolojik donanıma her şey çalışanların rahatı düşünülerek tasarlandı. Hayalinizdeki ofisi tek katta 1000 m²’ye kadar farklı kullanım alternatifleri ile sunan Trump Office Tower; özel resepsiyon ve servis, vale gibi hayatınızı kolaylaştıran yönetim hizmetleri ile keyifli ve ayrıcalıklı bir çalışma ortamı vadediyor.

Dilediğiniz her an ofis yaşamının dar kalıplarından sıyrılın…

36 katlı olan ve özel terasları bulunan Trump Office Tower, iş ve sosyalleşmeyi bir arada sunuyor. Ofis katlarından tek bir asansörle Trump Alışveriş Merkezi’nin renkli dünyasına giriş yapılıyor. Trump Office Tower, şimdiye kadar yerleşen ofis anlayışında ezber bozuyor ve çalışanları alışılmış ofis hayatından çok daha farklı, aktif ve elit bir yaşam tarzı ile buluşturuyor. Gün içinde ya da iş çıkışında trafik stresi yaşamadan seçkin mağazalarda alışveriş imkanı, şık restaurantlar, sinema,tiyatro, spor Trump Alışveriş Merkezi’nin sunduğu ayrıcalıklardan sadece birkaçı… Hem yoğun iş hayatının stresini atabilir hem de dilediğiniz her an ofis yaşamının dar kalıplarından sıyrılabilirsiniz.

İstanbul’un her noktasına anında ve kolay ulaşım…

İstanbul’un kalbindeki avantajlı lokasyonuyla öne çıkan Trump Office Tower, metro ve metrobüse direkt bağlantı, havaalanı ve köprü bağlantı yollarına yakınlığı ve Taksim-Levent hattının tam ortasında olması ile rakipsiz bir ulaşım rahatlığı sağlıyor.

(Trump Office Tower - Kiralama için 0212 348 78 36 – 37)


Paylaş:

HABERLER