TRUMP TOWERS

Projeyi Takip Et
BÜYÜKDERE CADDESİ NO:1 Şişli / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 205
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 119
Teslim Tarihi : 2015-01-01
TAŞYAPI İNŞAATTAŞYAPI İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul'un kalbi Şişli'de 39 ve 37 katlı 2 kuleden ve 62.350 metrekarelik alışveriş merkezinden oluşan Trump Towers Istanbul, 15 yıldır Türkiye'de önemli projelere imza atmış bulunan Brigitte Weber Mimarlık ofisi tarafından projelendirilmiştir. 88 farklı tipte toplam 205 adet bağımsız konuttan oluşan 154 metre yüksekliğindeki 39 katlı Rezidans kulesinde dairelerin büyüklükleri 102 ve 680 metrekare arasında değişiyor. 37 katlı Ofis kulesi ise farklı ebatlarda bölünebilir ofis katlarından oluşmaktadır.

Rezidans ev sahiplerinin kullanımı için rezidans kulesinin 4.katında tasarlanmış olan 'Lounge' ise 300 metrekarelik alan içerisinde kütüphanesi, barı, şömineli oturma bölümü, business center'ı, çocuk oyun alanları ve toplantı salonları ile hizmet verecektir.

Avrupa'nın ilk Trump Projesi olma özelliğini taşıyan Trump Towers Istanbul, İstanbulluları beyaz eldiven konseptiyle karşılıyor. 

İç Resimler

TRUMP TOWERS İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasisisli-yeni-konut-projeleritasyapi-insaat-trump-towers): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451