MASHATTAN

Projeyi Takip Et
DEREİÇİ MH,G46 SK Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 2000
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 85.00-340.00
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 670000-3500000
TAŞYAPI İNŞAATTAŞYAPI İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Tüm hayatınızı değiştirecek ve size değer katacak yepyeni bir dünya.İstanbul'un ve iş dünyasının merkezi Maslak'taki büyük lüks konut projesi.
Lokasyon;Türkiye'nin ve yaşam adına en prestijli semti olan Maslak'ta,iş merkezlerine ve istanbul'un tüm noktalarına yakın,adeta şehrin tam göbeğinde yer alan çok özel bir konum.Yaşamak,çalışmak ve sosyal hayatın bir parçası olmak adına İstanbul'un en doğru noktası.
Mimari Özellikler;
-Dünyanın en gelişmiş teknolojisine sahip,33 katlı 10 kule
-Toplam 140 dönüm projede,10 dönüm bina yerleşimi,130 dönüm doğal yaşam alanı
-85 m2'den başlayan daire tipleri ve modüler mimari yöntemiyle yaşam alanını seçme özgürlüğü
-Konutla beraber 160.000 metrekarelik kapalı sosyal tesisler ve otoparkın ortak mülkiyeti şehir içinde gölet keyfi
-İstanbul'un eşsiz manzarasına hakim,herkesin kullanımına açık teraslar
-Toplam 3.400 araçlık kapalı otopark
-4 adet kapalı ve 1 adet panaromik çift hızlı,havanlandırmalı,güvenlik alarmlı,ses ve görüntü bağlantılı,deprem sensörlü asansörler
Taşyapı ortaya çıkardığı tüm projelerde her zaman aynı titizlik,aynı özen ve aynı ciddiyet ile çalışmaktadır.Bu sebeple küçük veya büyük ayrımı yapılmaksızın öncelikle projenin lokasyonuna büyük önem verilir.Taşyapı imzası taşıyan tüm yaşam alanları ulaşım ve prestij bakımından İstanbul'un en özel noktalarında yer almaktadır.Bu yapıların bir diğer ortak özelliği ise en ince ayrıntısına kadar üst düzey kalite standartlarına sahip olması,sadece görünüm itibari ile değil,malzeme ve uygulama kalitesi olarak da benzersiz olmasıdır.

İnşaat sektöründe 23.yılını tamamlayan Taşyapı geçmiş yıllardaki başarılı ve proje teslim tarihlerindeki titizliği ile güvenilirlik prensibini en sıkı şekilde sahiplenmiş bir şirkettir.Lokasyon ve kalite konularındaki titizliğimizi bize duyduğumuz güven ile perçinlemiş olmaktan gurur duyuyor ve bu mutluluk ile yeni projelere adım atacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Misyonumuz,Yaşama değer katan projeler tasarlamak ve gerçekleştirmektir.
Vizyonumuz,Yatırım yaptığı her projede lokasyon güvenilirlik ve kalite ilkelerinden vazgeçmeden çalışan,Türkiye'nin guru duyduğu bir şirket olarak hizmet vermek.

İç Resimler

MASHATTAN İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasisariyer-yeni-konut-projeleritasyapi-insaat-mashattan): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451