Turyap Emlak Konut Kayaşehir Evleri'nin Ön Talep Süresini Mayıs'a Kadar Uzattı

Turyap Emlak Konut Kayaşehir Evleri'nin Ön Talep Süresini Mayıs'a Kadar Uzattı

İstanbul'un hızla büyüyen semti Başakşehir’de yükselen Emlak Konut Kayaşehir Evleri, 20 Mart’ta başlayan ön talep toplama sürecinde yoğun talep aldı. Konutlara yapılan taleplerin 175’i bir hafta içerisinde satıldı. Turyap, ön talep toplama sürecini mayıs ayına kadar uzattığını açıkladı.

 

Toplamda 504 daireye sahip olan Başakşehir Emlak Konut Evleri’nden ön talep için bin TL ödeyerek mayıs ayına kadar Turyap’a başvuruda bulunabilecek. Ön talepler bir hafta sonra kesin talebe dönüşecek. Bir ay içinde yüzde 25 peşinat tamamlanıp; kalan bakiye nakden, defaten veya konut kredisi ile 3 ay içinde ödenecek.

 

8 farklı hastane grubu ile Avrupa’nın en büyük şehir hastaneleri ile botanik bahçenin içinde bulunan Emlak Konut Başakşehir Evleri’nde 1+1’ler 214 Bin TL, 2+1’ler 309 Bin TL, 3+1’ler 381 Bin TL, 4+1’ler 675 Bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcısını buluyor. 

 

Metro durağı 250 metre, Şehir Parkı 500 metre, Sağlık Kent 1 km, Başakşehir Devlet Hastanesi 5 km, İkitelli OSS 6 km, Başakşehir 6 km, İstoç 8 km, Tekstilkent 10 km, Tem Otoyol 11 km, Atatürk havalimanı 18 km mesafede yer alıyor.

 

Ön talep süresinin gelen yoğun talepten dolayı uzatıldığını dile getiren Turyap’ın Satış ve Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Bilge Özdemir; ön taleplerin mayıs ayında sona ereceğini, gelen taleplerin bir hafta içerisinde sonuçlandığını aktardı. Özdemir; projede büyüklüğü 94 metrekareden başlayan 2+1 dairelere olan talebin arttığını, genellikle oturum için tercih edilen dairelerin havaalanı ve sağlık çalışanları tarafından ilgi gördüğünü dile getirdi.


Paylaş:

Emlak Gündemi


En Çok Aranan Projeler


Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Barselona’da 1900 – 1914 yılları arasında yapılmış gayrimenkul geliştirme projesi: PARK GÜELL

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

2018-04-26 04:51