Ukra Hayat görücüye çıktı

Ukra İnşaat Ispartakule'deki konut projesini bugün tanıttı. 727 konutluk projede lansmana özel,99 bin liradan başlayan fiyatlarla ev sahibi olmak mümkün.
Ukra Hayat görücüye çıktı

Ukra City, Hane Plus gibi konut projelerine imza atan Ukra İnşaat, şimdi de İstanbul’un yeni yükselen değeri Ispartakule’de Ukra Hayat Ispartakule projesine başlıyor. Tam 727 aileye yeni bir hayat imkanı sunacak olan projede lansmana özel fiyatlar 99 bin liradan başlayan fiyatlarla ev sahibi olmak mümkün.

Ukra Hayat'ta metrekare fiyatı 1600 TL'den başlıyor, temeli 10 Ocak 2013'de atılacak projenin anahtar teslimi ise 31 Mart 2015‘te gerçekleştirilecek.
 
Arsa TMSF'den ortaklarla alındı
Yüzde 90'ı yeşil alandan oluşan, deniz ve göl manzarasıyla dikkat çeken projenin tanıtım toplantısına Ukra İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Atila Yavuz ve projenin reklam yüzü- ünlü oyuncu Gürkan Uygun katıldı. Toplantıda konuşan Atila Yavuz, Ukra Hayat Ispartakule projesinin arsasını TMSF'den yüzde 20 Evra Grup ve yüzde 80 Ukra Grup ortaklığı ile aldıklarını belirtti.
 
9 blokta 727 daire
Ukra Hayat Ispartakule'de evlerin 681'i daire, 46'sı teras ev olacak. Proje 2 ayrı parselden, 7 adet zemin+14 kat ve 2 adet zemin+3 kat teras evler olmak üzere 9 bloktan, 1+1, 2+1 ve 3+1'lerden oluşacak.
 
Ulaşılabilir fiyatlı projeler
Ukra Hayat Ispartakule'nin bölgenin ulaşılabilir fiyatlı modern konut ihtiyacına cevap verdiğini aktaran Yavuz, “Zemin kat dairelere özel bahçe kullanımı ile doğayla iç içe yaşam sunuyoruz" dedi.
 
Proje E6'ya 1 dakika, TEM çıkışına 2 dakika, havaalanına 15 dakikalık mesafede yer alıyor.

Paylaş:

HABERLER