UKRA HAYAT

Projeyi Takip Et
Atatürk Mahallesi Adnan Kahveci Bulvarı Aşık Veysel Caddesi Beylikdüzü / İstanbul Avrupa Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
UKRA İNŞAATUKRA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Yeni yaşamınızda bir yandan sessizlik ve huzuru yaşarken, istediğiniz merkezlere de kolaylıkla ulaşabilecek, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm lokasyonlara yakın olacaksınız. TEM çıkışına sadece 2 dakika, E6’ya ortalama 1 km. mesafede olan Ukra Hayat, otobüs durağına yakınlığıyla ulaşımda yakınlık sağlamaktadır. Üstelik havaalanına da sadece 15 dakikalık mesafede yer almaktadır. Ayrıca Bahçeşehir, Başakşehir ve Küçükçekmece’ye son derece yakın bir konumda bulunan yeni eviniz, yakın mesafede bulunan hastane ve yine 350 m. mesafede bulunan bir okul ile eğitim ve sağlık alanlarında sizlere kolay erişim fırsatı sağlayacaktır.
 
Ukra Hayat, 7 blokta yer alan 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri ve teras evlerde yer alan 1+1, 2+1, 2+1 dubleks ve 3+1 daireleri ile farklı tercihlere hitap eden konforlu, bahçe kullanımı ile doğayla iç içe yaşam alanlarından oluşacak. Bu yaşam alanlarının hepsinin ortak özelliği ise kendi ölçeğinde en ferah, en aydınlık ve en huzurlu atmosferleri sunacak şekilde tasarlanmış olmasıdır. Ukra Hayat’ta yer alacak yeni eviniz sevdiklerinizle paylaşacağınız mutlu günlerin anahtarını size sunacaktır.
 
Göl ve deniz manzaralı keyifli bir hayat...
%90’ı yeşil alan üzerine kurulacak olan Ukra Hayat’ın sunduğu göl ve deniz manzarası da yeni yaşamınızı zenginleştiren öğelerden biri olacak.
 
Sevdiklerinizle birlikte mutlu hayat!
Evinize geldiğinizde park yeri aramak da sorun olmaktan çıkacak. Ukra Hayat, her daireye en az bir araçlık otopark imkanı sunabilecek kapasitede olacaktır.
 
Sevdiklerimle birlikte yaşadığım hayat
Ukra Hayat’ta yer alacak yeni eviniz sunduğu imkanlarla sosyal yaşamınızı da zenginleştirecek. Her iki parselde de yer alacak açık yüzme havuzlarına ek olarak büyük parselde yer alacak kapalı yüzme havuzu ile kış aylarında da yüzme keyfini yaşayacaksınız. Yine projede yer alan tenis kortları, fitness salonu, açık havada yer alan fitness aletleri, tırmanma duvarı, mini golf ve basket sahaları sağlıklı ve aktif bir yaşamı size evinizin yanı başında sunacaktır. Ayrıca hamam, sauna ve kafeteryası ile de günlük yaşamın stresini atacağınız keyifli zamanlar geçirebileceksiniz.

İç Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibeylikduzu-yeni-konut-projeleriukra-insaat-ukra-hayat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451