UKRA CİTY

Projeyi Takip Et
ATATÜRK MAH. ADNAN KAHVECİ BULVARI AŞIK VEYSEL CAD. BEYLİKDÜZÜ Esenyurt / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 2500
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 75.00-160.00
Teslim Tarihi : 2015-06-01
Fiyat Aralığı : 157000-414000
UKRA İNŞAATUKRA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Beylikdüzü'nde yükselen muhteşem proje...

Ukra City, istanbul Avrupa Yakası'nın yükselen değeri Beylikdüzü'nde yer almakta olan çağdaş yaşamın tüm normlarını ve gereklerini bünyesinde barındıran, yeşilin hakim olduğu konsept bir projedir.

Proje 42 dönüm üzerine konuşlanmış 6 adet kare (A-B-C-D-E-F Bloklar) ve 1 adet yıldız (G Blok) bloktan oluşmaktadır. Bloklar ve sosyal tesislerin statik projelendirilmesi TS500 Deprem Yönetmeliği ve TSEN206 Hazır Beton Yönetmeliği'ne uygun olarak yapılmıştır. İmalat aşamasında ise C40 (fck:40 Mpa) hazır beton sınıfı ve ST III (fyk: 420 Mpa) betonarme çeliği ile kalıp sektöründe birer ekol olan Peri ve Doka marka endüstriyel kalıp ve masa kalıp sistemleri kullanılmaktadır.

Proje bünyesinde; bir adet 560 m2 büyüklüğünde açık yetişkin havuzu (15,50 x 36,00 m. ebatlarında), bir adet 128 m2 büyüklüğünde kapalı havuz (8,00 x 16,00 m. ebatlarında), ve 900 m2 büyüklüğünde sosyal tesis bulunmaktadır. Sosyal tesis içerisinde market, kreş, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, fitness, soyunma odaları ve duş kabinleri bulunmaktadır.

Bloklar birbirinin manzarasını kesmeyecek şekilde köşe köşeye komşuluk yapmaktadırlar. Dairelerin değişen büyüklüklerde yeşil botanik kat bahçeleri blok mimarilerini ve cephelerini tekdüzelikten kurtarırken, yeşilin keyfini evde sunmaktadır.

Proje kapsamında blok oturum alanları, toplam alanın % 16'sını ihtiva etmekte ve % 84 gibi büyük bir oranda yeşil alana imkan vermektedir. Yeşil alanlarda çocuk oyun alanları, yansıma havuzları, gece gündüz renkli, yaşayan bir peyzaj tasarımı vardır.

Site içi yol aynı zamanda bisiklet veya koşu parkuru olarak da kullanıma imkan vermektedir. Bununla birlikte spor aktiviteleri hem site ile bir arada hem ayrıktır. Çok amaçlı spor alanı siteden izole olmakla birlikte koşu, açık aletli jimnastik, yüzme gibi sportif faaliyetler sitenin ortak alanı ile birebir ilintilidir.

Ayrıca site içerisindeki araç trafiği, hissedilmeyecek ve insanları rahatsız etmeyecek şekilde düzenlenmiştir. Her dairenin kapalı otoparkı, bulunduğu bloğun altında olacak şekilde ulaşımı rahat ve numaralandırılmış olarak projelendirilmiştir.

Zorunlu ring trafiği blokların arkasından ilerlerken kapalı otoparka inen rampalar direkt olarak site ana girişi ile ilişkilendirilmiştir. Trafik yükünü azaltmak ve yoğunluğa mahal vermemek açısından ana girişten başka iki farklı site araç giriş-çıkışı da site sakinlerine hizmet vermektedir.

Özetlenecek olursa Ukra City sade, nitelikli, çağdaş, tüm olanaklara sahip, malzeme çeşitliliğini dengeli kullanan, 7/24 güvenlik elemanları ve elektronik güvenlik sistemleri ile donatılmış bir tasarıma sahip, kendinizi tam anlamıyla huzurlu ve mutlu hissedebileceğiniz seçkin bir projedir.

İç Resimler

Vaziyet Planı

UKRA CİTY İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasiesenyurt-beylikduzuyeni-konut-projeleriukra-insaat-ukra-city): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451