Ukra Hayat'a yoğun ilgi

Ukra İnşaat’ın İstanbul’un yeni cazibe merkezi Ispartakule’de inşa edeceği Ukra Hayat Ispartakule, ev sahibi olmak isteyenlerin yeni tercihi oldu.
Ukra Hayat'a yoğun ilgi

 

Deniz ve göl manzarasıyla dikkat çeken, sakinlerine konforlu yepyeni bir hayat vadeden Ukra Hayat Ispartakule; daha satışa çıkmadan ilgi odağı oldu, satışların başladığı 15 Kasım itibariyle 9 bloktan oluşan projede satışa çıkan ilk 5 bloğun %37’si satıldı.
 
Uygun fiyatları ile tam 727 aileyi ev sahibi yapacak olan projede 681’i daire, 46’sı teras ev olacak. Proje 2 ayrı parselden, 7 adet zemin+14 kat ve 2 adet zemin+3 kat teras evler olmak üzere toplam 9 bloktan, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşacak. Lansmana özel 99.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Ukra Hayat
Ispartakule’nin temeli 10 Ocak 2013’de atılacak. Projenin anahtar teslimi ise 31 Mart 2015’te gerçekleştirilecek.
 
Ukra Hayat Ispartakule’de proje alanının yüzde 90’ı yeşil alan olacak. Zemin kat dairelere özel bahçe kullanımı ile doğayla iç içe yaşam sunulacak.
 
Peyzaj ve dış alanlardaki sosyal donatılara büyük önem verilen projede iki açık ve bir kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, hamam, farklı spor sahaları, mini golf alanı, tırmanma duvarı, çocuk oyun alanları gibi birçok sosyal imkan bulunacak. Isı, ses ve su yalıtımı, merkezi uydu sistemi, 24 saat sıcak su, merkezi ısıtma sistemi ile yakıt tasarrufu, ankastre cihazlar, 24 saat güvenlik, her daireye en az bir araçlık açık veya kapalı otopark gibi birçok özellik Ukra Hayat Ispartakule’de yer alacak.
 
Ukra Hayat Ispartakule’deki yeni hayata dikkat çekmek için marka yüzü olarak Gürkan Uygun tercih edildi.
 
Projenin reklam filminde ailesiyle birlikte kamera karşısına geçen Uygun, kendi hayatından kareleri yansıtıyor. Sevilen oyuncunun rol aldığı reklam filminin projeye olan ilgiyi artırdığını belirten Ukra İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Atila Yavuz, “Ukra Hayat markasıyla Gürkan Uygun isminin yan yana gelmesi projemize büyük değer kazandırdı. Ukra İnşaat olarak daha önce imza attığımız hayata değer katan projeler sayesinde Ukra Hayat Ispartakule’ye ilgi üst seviyedeydi, Gürkan Uygun’la birlikte yaptığımız lansmanın ardından projemiz yoğun talep gördü. Satışlarımız artan bir ivme sergiliyor.
 
9 bloktan oluşan projemizin satışa çıkarılan ilk 5 bloğunun yüzde 37’si çok kısa bir zamanda satıldı. Tüm dairelerimizin 2013’ün ilk yarısında satılacağını öngörüyoruz. Yabancı yatırımcılar da gözlerini projemize çevirdi, Ukra Hayat Ispartakule’deki evlerin yaklaşık %20’sinin yabancılar tarafından satın alınacağını tahmin ediyoruz” diye bilgi verdi.

Paylaş:

HABERLER