Via Port Venezia'da 'Kadınlar Günü'

Via Properties & Gürsoy Yatırım Ortaklığı’nın Venedik konseptli projesi Via Port Venezia, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel kampanya başlattı.
Via Port Venezia'da 'Kadınlar Günü'

 

Via Port Venezia, Dünya Kadınlar Günü için sadece kadınlara özel bir kampanya yapıyor. 1 – 8 Mart tarihleri arasında Via Port Venezia projesinden ev sahibi olan kadınlar, Venedik’te tatil kazanıyor. 
 
4 gün 3 gecelik çift kişilik Venedik tatili, bir yıl boyunca değerlendirilebilecek.
 
Gaziosmanpaşa ilçesi sınırları içinde, TEM Otoyolu üzerinde bulunan Via Port Venezia, 82 bin m2’lik arazi üzerine kuruluyor.
 
Mimari konseptini Venedik’ten alan Via Port Venezia; 5 kule, 200 mağazalı açık hava alışveriş merkezi ve 60 bin m2'lik alana sahip ofis etaplarından oluşuyor. Mimari konsepti Dome Mimarlık tarafından tasarlanan Via Port Venezia’da tıpkı Venedik’te olduğu gibi yürüyüş yolları, su kanalları, büyük meydanlar inşa ediliyor.
 
Genişliği 12 metre olan su kanallarında gondollarla gezintilerin yapılabileceği Via Port  Venezia'da açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları da bulunacak.
 
Via Port Venezia'da daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak değişirken daire büyüklükleri ise 61 m2'den 244 m2'ye kadar çeşitlilik gösteriyor.

Paylaş:

HABERLER