VİAPORT VENEZİA

Projeyi Takip Et
ESKİ EDİRNE ASFALTI METRİS KAVŞAĞI,KÜÇÜKKÖY Gaziosmanpaşa / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 2200
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 64.00-196.00
Teslim Tarihi : 2015-05-01
Fiyat Aralığı : 329000TL-1757970
BAYRAKTAR İNŞAATBAYRAKTAR İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul'da Venedik rüzgarı esmeye başladı!

Artık Venedik'i yaşamak için Venedik'e gitmeye gerek kalmadı.Tarihi dokusu,eşsiz kanalları ve mimari estetiği ile Venedik'in keyfi şimdi İstanbul Avrupa Yakası'nda.

Gaziosmanpaşa'da yükselmeye başlayan Via/Port Venezia,size İstanbul'un stresinden uzak,tatil gibi bir hayat sunuyor.Farklı boyutlardaki daire seçenekleri,işinize uygun farklı boyutlardaki ofisler,Alışveriş Merkezi,yüzme havuzları ve daha fazlası Via/Port Venezia'da..

Atatürk Havalimanı'na 15.km uzaklıkta Avrupai bir yaşam.

Via/Port Venezia'nın lokasyonu ile İstanbul'un tamamına,yaşam standartları ile de Avrupa'ya yakın bir hayat sizi bekliyor.Özellikle Via/Port Venezia'nın kapısının önünden geçen Metro ve Tramway hatta hem hayatınızı kolaylaştıracak hem de İstanbul'u ayaklarınızın altına serecek.Atatürk Havaalanı ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne 15 km uzaklıkta yaşayacağınız huzur dolu bir hayat sizi bekliyor..

Venedik'te olsaydınız ne yapmak isterdiniz?

Filmlerde gördüğünüz o kusursuz Venedik yaşamını,gerçekten Via Port Venezia'da hissedeceksiniz.Dilediğiniz an aileniz ve arkadaşlarınzla birlikte keyifli dakikalar geçireceğiniz cafe ortamları.Gecelerinize Venedik tadı katacak lüks restoranlar.İstanbul'un yorgunluğunu anında üstünüzden atmanıza yardım edecek usta kurulu masaj salonu.Uzman kadrosuyla hayatınıza hareket katacak,sizi dinç kılacak Fitness Center.

Bu saydıklarımız sadece bir kaçı.Via Port Venezia'nın olanakları say say bitmez.Siz en iyisi yalnızca keyfinize bakın!

Tatil,iş ve tabii ki alışveriş!

Evet burada her şey var! Hatta Avm bile var.Giyimden aksesuara,elektronik eşyadan fast food'a kadar herşey Venedik tadında, Via Port Venezia'da ! Via Port Venezia'nın içinde bulunan Avm sayesinde aradığını herşey yanı başınızda olacak.

Venedik işinize de gelecek!

Şimdi de sıra işinizde.Hepiniz harika planlar yapıyor ama işiniz hep size engel oluyor.En yakın arkadaşlınız tatile gidip eğlenirken,siz hep çalışmak zorunda kalıyorsunuz.İşte size fırsat! Yoğun iş temposundan kurtulup bir türlü tatile çıkamadıysanız,siz de işinizi tatile taşırsınız.

Via Port Venezia değişik büyüklüklerdeki ofis seçenekleriyle sizi bekliyor.İstanbul'da stresten uzak bir iş ortamı Via Port Venezia'da

Kiptaş'ın da proje ortağı oldugu ViaPort Venezia oluşan büyük güç birliği ile bütün beklentilere cevap veriyor.

Yaklaşık 2.500 konut, 70.000 m2 kiralababilir alana sahip alışveriş merkezinden 50 bin m2lik ofis alanlı iş merkezi hatta eğlence merkezine kadar herşey burada Venedik tadında.

Bayraktan ve Gürsoy gibi iki sektör devinin oluşturdugu sinerji,gerek Viaport Venezia Projesi gerekse yeni projeler geliştirip,yeni ve farklı konsept projelere imza atmayı hedeflemektedir.

İç Resimler

VİAPORT VENEZİA İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasigaziosmanpasa-yeni-konut-projeleribayraktar-insaat-viaport-venezia): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451