Bayraktar 2011

BAYRAKTAR İNŞAATBAYRAKTAR İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Bayraktar ve Ufuk Mesken ortaklığıyla 2011 yılında hayata geçirilecek olan proje Ankara, Konya Yolu üzerinde yapılacaktır. Prestijli iş merkezlerine yeni bir tanesini daha ekleyecek olan Bayraktar, kalitesi ve mimari görselliği ile Ankara’nın en şık iş merkezi projesini oluşturmaya başlamıştır. Kule ve Baza olarak iki ana kısımdan oluşan iş merkezinde baza kısmında farklı amaçlara hizmet edebilecek ticari nitelikte geniş açıklıklı mekanlar yer alırken, kule bölümünde ofisler ve kat bahçelerinin olduğu alanlar bulunmaktadır. Kat bahçe kısımlarında kuleye hizmet edecek kafe ve restoranlar yer almaktadır.

Binanın iki farklı fonksiyonunda biri olan ofis mekanlarına yaklaşım; Hastaneler caddesi üzerinden prestijli bir giriş ve lobi alanından oluşmaktadır. Ticari mekanlara yaklaşım ise; arsanın kuzey batı tarafındaki kavşağa bakan cephelerden olmaktadır. Bu sayede zemin katta maksimum algılama ve yaklaşım sağlanmaktadır. Ticari bloğun teras katında ise gerek binanın gerekse çevre birimlerin kullanımında açık olan gastronomik aktivitelere ayrılmıştır. Bu bölümün üstü ise, hem binanın estetik zenginliğini arttıran hem de yarı açık, yarı kapalı bir yeme içme mekanı sağlayan saçak ile örtülmüştür.

Proje detayları ile şimdiden büyük ilgi uyandıran iş kulesi, açılışı ile Ankara iş dünyasına değer katacak yenilikler sunmayı hedeflemektedir.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomankaracankaya-yeni-konut-projeleribayraktar-insaat-bayraktar-2011): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451