VİA TWİNS

BAYRAKTAR İNŞAATBAYRAKTAR İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İş yaşamındaki güvenlik ve profesyonellik, Via Twins’in her ayrıntısında kendisini göstermektedir. Şık karşılama lobisi, kulelerde son sistem güvenlik uygulaması ve doğal afetlere karşı inşaat kalitesiyle güvenilir bir ortam sağlanmıştır. İş kulelerinde kule ve otopark giriş-çıkışlarında mevcut olan kartlı geçiş sistemi ile güvenlik ağı kurarak tüm kule sakinlerinin güvenliği ve huzuru sağlanmaktadır. 2011 yılında açılacak olan Via Twins, Ankara’nın en yeni ve en prestijli iş merkezi olarak sahiplerini beklemektedir.

 

MİSYONUMUZ
Mimaride ve teknikte en ileri teknolojiyi kullanarak, müşteri memnuniyetini hedef alan zamanında teslim prensibi ile, dönemin ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap veren, her zaman sektöründe öncü olan ve müşterilerine fayda sağlayan projeler üretmek Bayraktar’ın misyon anlayışıdır.

VİZYONUMUZ
Global iş dünyasının tüm gereksinimlerini kurumsal çalışma anlayışıyla birleştirerek Bayraktar imzasını bulunduğu her sektörde ve gerçekleştirdiği her projede yaşatmak, ulusal ve uluslararası başarıları ile işinde lider bir kurum olarak istikrarla büyümek, ülkesine değer ve kazanç sağlayabilmek ve kalitesini her zaman koruyabilmek Bayraktar’ın vazgeçilmez vizyonudur.

VİA TWİNS İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomankaracankaya-yeni-konut-projeleribayraktar-insaat-via-twins): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451