NOVİ BAZAAR GAZİOSMANPAŞA PROJESİ

Projeyi Takip Et
Gaziosmanpaşa Merkez Mah. Salihpaşa Cad. No:15 Gaziosmanpaşa / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 160
Konut Seçenekleri : 1+1 , 2+1 , 3+1
Metrekare Aralığı : 60 - 145 m2
Teslim Tarihi : Eylül 2019
Fiyat Aralığı : 398.000 TL -
NOVİ YAPINOVİ YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

NOVİ BAZAAR GAZİOSMANPAŞA

Novi Bazaar; İstanbul’un dönüşerek gelişmekte olan ve en iyi prim yapan bölgelerinden biri olan “Gaziosmanpaşa’’nın tam merkezinde konumlanmaktadır. Novi Bazaar, her zevke uygun olan çağdaş mimarisi,160 adet daire, 5 katlı ofis bloğu ve 30 adet mağazadan oluşan Alışveriş Merkezi ile butik bir proje olarak hayata geçmektedir. Modern mimarisi ve düzenli yapılaşmasıyla refah seviyesi yüksek, sakin, huzurlu ve iş hayatının tam kalbinde! 

Modern anlamdaki dönüşüm ve gelişimini tamamlayacak olan bölge, günümüzde en çok kazandıran yatırım bölgesi olarak gösterilmektedir. “NOVİ YAPI” markasının 30 yıllık tecrübesi ile konumlandığı her noktada yarattığı farklılıklara şimdi de Novi Bazaar Gaziosmanpaşa ekleniyor.

Novi Bazaar’da her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü... 

Fitness salonu, Spa&Sauna, Buhar Odası, Türk Hamamı ve Fin Hamamı olanaklarının sunulduğu Novi Bazaar’da, şehir karmaşasının yorgunluğunu atarak, yaşamanıza sağlık ve keyif katacaksınız. 

HER ŞEKLİ İLE SİZİ MUTLU EDECEK KÂRLI BİR YATIRIM...

Hem ticari hem oturum amaçlı değerlendirebileceğiniz harika bir proje geliştirdik. Novi Bazaar’ı konumu itibariyle ev ve ofis ihtiyacına yönelik olarak planladık... İster oturun ister kiraya verin, isterseniz de proje bitiminde yaşamın başlamasını takiben değer kazancı ile satın...

Novi Bazaar Alışveriş Merkezi ile aradığınız her şey yanı başınızda.

Novi Bazaar Gaziosmanpaşa, yaşamınızı kolaylaştıran ve rahat etmenizi sağlayan pek çok imkanı sizlere sunuyor. Evinizden ya da ofisinizden çıkıp, park yerinizi hiç düşünmeden, yaşamınıza konfor katacaksınız. Novi Bazaar içerisinde yer alan AVM sayesinde aradığınız her şey size bir adım kadar yakın olacak.

ÇİFTE MİNARE CAMİİ

‘‘Hayırlısı’’ Ne güzel kelime ! Önlem alınmış, mücadele edilmiş; gerisi en yüce makama havale edilmiş... Novi Bazaar projesi içerisinde yer alan Çifte Minare Camii ile, maneviyatınızı hemen yanı başınızda hissedeceksiniz.

BAŞLANGIÇ FİYATI 398.000TL

EYLÜL 2019 TESLİM

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

NOVİ BAZAAR GAZİOSMANPAŞA PROJESİ İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutnovi-bazaar-gaziosmanpasa-projesi-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451