GOP PLEVNE

Projeyi Takip Et
Mevlana Mah. İbrahim Hayırlıoğlu Cad. Gaziosmanpaşa / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 400
Konut Seçenekleri : 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Metrekare Aralığı : 67 - 204 m2
Teslim Tarihi : Nisan 2019
OKTAY ÖZ İNŞAATOKTAY ÖZ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Gaziosmanpaşa’daki kentsel dönüşüm projelerinin en başarılılarından biri olan “GOP Plevne”nin temeli Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin teşrifiyle atıldı. Gaziosmanpaşa'da yepyeni bir yaşamın başlangıcı olacak projede ön talepler alınmaya başladı.

Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin şehrin sakinlerine daha modern, daha konforlu ve daha yaşanabilir bir alanda yaşam sunmak için başlattığı kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Mevlana Mahallesi’nde yükselecek GOP Plevne’de çalışmalar başladı.

Proje By Oktayöz İnşaat, Reyhan İnşaat ve Bahaş Holding imzası taşıyor.

 

METREKARESİ 5 BİN LİRADAN BAŞLIYOR

Gaziosmanpaşa'da yaklaşık 72 bin metrekarelik alanda 600 milyon TL yatırım bedeliyle yapılacak kentsel dönüşüm projesinin 1. bölgesi 3 etaptan oluşuyor.  Yeşil bina sertifikasına sahip GOP Plevne’nin 1. Etabında 400 daire ile 66 adet ofis ve ticari alan bulunuyor.

Geniş ve ferah alanlardan oluşan proje 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 ev tiplerine sahip ayrıca dairelerin metrekaresi 67 - 204 metrekare arasında değişiyor.

GOP Plevne’de metrekare fiyatları ön talep dönemine özel olarak 5 bin TL’den başlıyor.

Merkezi lokasyonu ile dikkatleri üzerine çeken GOP Plevne'de; büyüklükleri 35 metrekare ile 477 metrekare arasında değişen 16 adet mağaza ve bağımsız bölüm ve 35 metrekare ile 160 metrekare arası büyüklüğe sahip 66 adet ofis var.

 

GOP PLEVNE'DE METRO AYRICALIĞI

Tüm ulaşım imkanlarına sahip proje, avantajlı ulaşım koşulları ile meraklılarının dikkatini çekiyor. 2018'de açılacak olan Kabataş, Beşiktaş, Mecidiyeköy, Mahmutbey ve Havalimanı bağlantılı Metro istasyonu Gop Plevne'nin yanı başında yükseliyor.

 

YÜKSEK STANDARTTA SOSYAL YAŞAM ALANLARI

İlk olarak Mevlana Mahallesi'nde hayata geçirilen  projede; 6 bin 700 metrekare inşaat alanına sahip 30 derslikli ilköğretim okulu, 3 bin metrekare kapalı alana sahip 1500 kişi kapasiteli bir camii ve yaklaşık 8 bin metrekare olarak planlanan yeşil alan, yürüyüş ve bisiklet yolları yer alacak.

GOP Plevne’de; kapalı yüzme havuzları, fitness merkezi, sauna, sosyal tesis ve 900 araç kapasiteli açık ve kapalı otopark konumlandırılıyor.

Proje teslimi bir yıl sonra yapılacak.

Dış Resimler

GOP PLEVNE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutgop-plevne-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451