VENEDİK SARAYLARI

İSTANBUL'UN EN ŞIK İTALYANI

Projeyi Takip Et
Gaziosmanpaşa / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 1000
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 57
Teslim Tarihi : 2015-05-01
Fiyat Aralığı : 419000
GÜRSOY GROUPGÜRSOY GROUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
VIA PROPERTIESVIA PROPERTIES PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
KİPTAŞKİPTAŞ PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Dışarısında Venedik keyfini yaşadığınız dairelerin içerisindeki tüm malzemeler birinci sınıf olacak. Zeminlerde lamine parkenin kullanıldığı projede ankastre ürünlerde dahil olacak. İtalyan mimarisi ve estetiğini dairenin içerisindeki her noktada hissedeceksiniz.
 
Venedik Sarayları Tem Otoyolunun hemen yanında, eski Edirne asfaltı üzerinde, Habipler-Topkapı tramvay hattının yanı başında konumlanıyor. Ayrıca yeni yapılacak olan Mecidiyeköy - Havalimanı metro hattına direk bağlantı sağlıyor.
 
Venedik Sarayları Alışveriş Merkezi’nin kapalı bölümündeki dokuz metre yüksekliğe varan tavanlarda özel bir teknolojiyle oluşturulacak yapay gökyüzü ise ziyaretçilere açık havada alış veriş yapıyormuş duygusunu tattıracak.
 
Keyfi Venedik, Manzarası İstanbul
Venedik Karnaval Via Properties & Gürsoy yatırım ortaklığının İstanbul Gaziosmanpaşa’da inşa ettiği Viaport Venezia 82.000 metrekarelik bir arazi üzerine kuruluyor. Proje toplam 2000 nitelikli konut, 4 yıldızlı bir otel, 200 tane mağazanın yer alacağı bir alışveriş merkezi, ofis alanlarıyla Venedik Sarayları’ndan oluşuyor. Viaport Venezia’da Venedik keyfini sürerken, lüks ile konforu bir arada sunan 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 62 ile 244 m2 arasında değişen dairelerden birini seçebileceksiniz.
 
İstanbul’da Venedik Karnavalı
Venedik KarnavalMimari konsepti tam anlamıyla Venedik gibi olan Viaport Venezia’da, Venedik’te olduğu gibi dar tarihi sokaklar, su kanalları ve büyük meydanlar yer alıyor. Genişliği sekiz metre olan su kanallarında gondollarla gezintilerin yapılabileceği, meydanlarında Venedik karnavallarının düzenleneceği Viaport Venezia’da konut sahibi olanlar, tüm bu güzelliklerin yanı sıra açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları ve çocuk parkları gibi tüm sosyal imkanlardan faydalanabilecek. İtalyan restoranlarından grosmarketlere, sinemalardan birçok ünlü markaya her şey elinizin altında olacak.
 
Via Properties & Gürsoy Yatırım Ortaklığı İnşa Ediyor
Yatırım değeri açısından Türkiye’nin ilk beş projesinden biri olan Viaport Venezia, KİPTAŞ ile hasılat paylaşımı modeli ile Via Properties ve Gürsoy Yatırım Ortaklığı tarafından inşa ediliyor. Yine Via Properties ve Gürsoy Yatırım Ortaklığı tarafından Eyüp’te inşa edilen Türkiye’nin en büyük eğlence merkezi Vialand ile arasında kurulacak ulaşım kolaylıkları ve avantajları ile Viaport Venezia’daki yaşamanızı eğlenceli hale getirecek.

Dış Resimler

İç Resimler

VENEDİK SARAYLARI İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasigaziosmanpasa-yeni-konut-projelerigursoy-group-via-properties-kiptas-venedik-saraylari): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451