Via Port Venezia’da Yüzde 1 Peşinatla Ev

Bayraktar&Gürsoy Yatırım Ortaklığı’nın Gaziosmanpaşa'da hayata geçiridği avm, konut ve ofisten oluşan proje VIA/PORT Venezia'da 10 Nisan'dan itibaren geçerli olacak bir kampanya başlıyor..
Via Port Venezia’da Yüzde 1 Peşinatla Ev

Bayraktar&Gürsoy Yatırım Ortaklığı’nın Gaziosmanpaşa’da inşa ettiği, konut–avm-ofis etaplarından oluşan projesi VIA/PORT Venezia, konutta çok cazip bir bahar kampanyası sunuyor. 10 Nisan 2012’den itibaren geçerli olacak kampanya kapsamında VIA/PORT Venezia’dan ev almak isteyenler sadece yüzde 1 peşinat veriyor. Daire tesliminde konut bedelinin yüzde 24’ü oranında ödeme yapacak alıcılar, geri kalan yüzde 75’lik miktarı ise 120 aya varan taksitlerle banka kredisi ile ödeyebiliyor. Konutların teslim tarihi ise Kasım 2014.
 
Su kanallarında gondollarla gezinti…
Gaziosmanpaşa ilçesi sınırları içinde, TEM Otoyolu üzerinde bulunan VIA/PORT Venezia, 82 bin m2’lik arazi üzerine kuruluyor. Mimari konseptini dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Venedik’ten alan VIA/PORT Venezia; 2400 özellikli konutun bulunduğu 5 kule, 200 mağazalı açık hava alışveriş merkezi ve 50 bin m2’lik alana sahip modern ofis etaplarından oluşuyor. Mimari konsepti Dome Mimarlık tarafından tasarlanan VIA/PORT Venezia’da tıpkı Venedik’te olduğu gibi yürüyüş yolları, su kanalları, büyük meydanlar inşa ediliyor. Genişliği 12 m olan su kanallarında gondollarla gezintilerin yapılabileceği, meydanlarında Venedik karnavallarının düzenleneceği VIA/PORT Venezia’dan konut sahibi olanlar, tüm bu güzelliklerin yanı sıra açık ve kapalı yüzme havuzları, fittness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları gibi tüm sosyal imkânlardan da faydalanabilecek.
 
Fiyatlar 209 bin TL’den başlıyor
VIA/PORT Venezia’da daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak değişirken daire büyüklükleri ise 64 m2’den 217 m2’ye kadar çeşitlilik gösteriyor. 209 bin TL’den başlayan daire satış fiyatları kat, konum, cephe seçeneklerine göre farklılaşıyor.
 
Ulaşım çok rahat
TEM Otoyolu’nun hemen yanında, Eski Edirne Asfaltı üzerinde, Habipler-Topkapı tramvay hattının yanı başında olan proje, ulaşım noktasında avantaj sunuyor. Proje aynı zamanda yeni yapılacak Mecidiyeköy-Havalimanı arası metro hattından direkt bağlantı alıyor.


Paylaş:

HABERLER