Via Port Venezia'da ziyaretçilere özel iftar yemeği

Bayraktar&Gürsoy Yatırım Ortaklığı tarafından Gaziosmanpaşa'da konumlandırılan VIA/PORT Venezia projesinin satış ofisini ziyaret edenler Ramazan boyunca özel iftar yemeğinde bir araya gelerek gelecekteki komşuları ile kaynaşma fırsatına sahip oluyor..
Via Port Venezia'da ziyaretçilere özel iftar yemeği

Bayraktar&Gürsoy Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul Gaziosmanpaşa'da inşa ettiği, Konut, AVM ve Ofis bölümlerinden oluşan Venedik temalı VIA/PORT Venezia projesinde, Ramazan süresince her pazar günü iftar yemeği veriliyor. Satış ofisini ziyaret edenleri iftar yemeğinde bir araya getiren VIA/PORT Venezia'nın Satış & Pazarlama Direktörü Cenk Hayırlıoğlu, "Müşterilerle iftar yemeklerinde bir araya gelip hem projemizi daha yakından anlatma fırsatı yakalıyoruz hem de samimi sohbetler eşliğinde kaynaşma sağlıyoruz" dedi.
 
Satış ekibi tarafından organize edilen ve projenin bahçesinde verilen iftar yemekleri sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşiyor.
 
Venezia'nın olası sakinleri hem projeyi daha yakından tanıma fırsatı buluyor hem de gelecekteki komşularıyla tanışma şansını yakalıyor. Cenk Hayırlıoğlu da düzenledikleri bu tarz etkinlikler sayesinde Venezia'da sunmak istedikleri hayat tarzını müşterilerine şimdiden yaşattıklarını dile getiriyor. Önümüzdeki dönemde yine Venezia'nın bahçesinde düzenleyecekleri brunch ya da barbekü partileriyle müşterileriyle bir araya geleceklerini belirten Hayırlıoğlu, "Projemizdeki gelişmeleri anlık olarak paylaşacağız, onların daha şimdiden Venezia havasını solumalarını sağlayacağız" diye konuştu.
 
Gondolla gezinti...
Gaziosmanpaşa ilçesi sınırları içinde, TEM Otoyolu üzerinde bulunan Venezia, 82 bin metrekarelik Arazi üzerine kuruluyor. Mimari konseptini dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Venedik'ten alan Venezia, 5 kule, 200 mağazalı açık hava alışveriş merkezi ve 50 bin metrekarelik alana sahip Ofis etaplarından oluşuyor. Mimari konsepti Dome Mimarlık tarafından tasarlanan Venezia'da tıpkı Venedik'te olduğu gibi yürüyüş yolları, su kanalları, büyük meydanlar inşa ediliyor. Genişliği 12 metre olan su kanallarında gondollarla gezintilerin yapılabileceği, meydanlarında Venedik karnavallarının düzenleneceği Venezia'dan Konut sahibi olanlar, tüm bu güzelliklerin yanı sıra açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları gibi tüm sosyal imkânlardan da faydalanabilecek.
 
Metro hattının üzerinde
Venezia'da Daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak değişirken Daire büyüklükleri ise 66 metrekareden 217 metrekareye kadar çeşitlilik gösteriyor. TEM Otoyolu'nun hemen yanında, eski Edirne Asfaltı üzerinde, Habipler-Topkapı tramvay hattının yanı başında bulunuyor.


Paylaş:

HABERLER