Yatırımını Demir İnşaat'a yapan kazanıyor

Ayışığı Vadi Evleri, sahiplerine bir yılda en az yüzde 30 kâr getirdi
Yatırımını Demir İnşaat'a yapan kazanıyor

Beylikdüzü bölgesinde uygun fiyat politikasıyla ve nitelikli konut projeleriyle adından söz ettiren Demir İnşaat’tan daire alanlar kazançlı çıkıyor. Firmanın lüks projesi Ayışığı Vadi Evleri’nden geçen yıl daire alanlar; şu an yüzde 30 ila yüzde 50, 6 ay önce daire alanlar ise yüzde 18 ila yüzde 25 arasında kâr etti. Bir yıl önce 110 bin TL olan 1+1 dairelerin fiyatı 163 bin TL’ye, 3+1 dairelerin fiyatı ise 245 bin TL’den 345 bin TL’ye varan bir artış gösterdi. Daire sahibi olmak isteyenlere her türlü kolaylığı sağlayan ve uygun fiyat politikasından ödün vermeyen Demir İnşaat, metrekare fiyatı 1.650 TL’den başlayan daireler için “Al kalemi eline, ödemeni kendin belirle” sloganıyla kişiye özel ödeme planı uyguluyor.
 
Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Beylikdüzü bölgesine yapılan yatırımların artması, metrobüsün gelecek olması gibi etkenlerle günden güne değer kazanan bölgede yer alan Ayışığı Vadi Evleri’nden hem yatırım amaçlı hem de oturmak için daire alanlar kârlı çıkıyor. Bu devirde ne altın, ne borsa ne de döviz, hiçbir şey Demir İnşaat kadar çok kazandırmıyor. Projemizden daire almayı düşünenler, bizi bizden ev alanlara sorsunlar.” diyor.
 
Demir İnşaat kaliteli ve lüks yaşam vaat ediyor
 
Ayışığı Vadi Evleri her ayrıntının düşünüldüğü lüks bir yaşam vaat ediyor. Daire teslimlerinden sonra hizmete başlayacak olan site sakinlerine özel ücretsiz servisle metrobüse, alışveriş merkezlerine, markete kolayca ulaşım imkânı sunulacak. Proje, son teknoloji donanımlarıyla konut sahiplerine güvenli ve konforlu yaşam garantisi veriyor. Daireler arasında ücretsiz telefon görüşmesi yapılmasını sağlayan “intercom” sistemi, jeneratör, yangın ve doğalgaz alarm sistemi, kartlı geçiş sistemi bulunuyor. Acil sağlık durumunda ilk yardım müdahalelerinin yapılacağı sağlık ünitesi sürekli hizmet veriyor.
 
Ayışığı Vadi’de sıkılmak söz konusu değil!
 
Yüzde 70’i yeşil alanlara ayrılan Ayışığı Vadi Evleri’nde; zengin ve iyi planlanmış spor ve yaşam alanları, eğlence üniteleri, alışveriş ve ticaret birimleri bulunuyor. Sosyal tesisler içinde; basketbol ve voleybol sahaları, tenis kortu, squash, masa tenisi, açık olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş yolu, bisiklet parkuru ve fitnesscenter, sinevizyon, Türk hamamı, sauna, buhar odası, masaj salonu ve jakuzi yer alıyor. Çocuklar içinse kreş, çocuk kulübü, çocuk havuzu, açık oyun parkı ve kapalı oyun alanı bulunuyor.


Paylaş:

HABERLER