Zincirlikuyu'nun A+ Ofisleri 12 ayda tamamlanacak

Propa Plaza inşaatının temeli atıldı
Zincirlikuyu'nun A+ Ofisleri 12 ayda tamamlanacak

Propa İnşaat, A sınıfı ofisleri ile Zincirlikuyu’ya yeni değerler katıyor. Propa İnşaat tarafından inşa edilen ofis serisinin ikinci halkasını oluşturan Propa Plaza’nın inşa çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Şimdiden bölgenin cazibe merkezi olan proje, merkezi konumu ve ulaşım olanakları ile yatırımcıların dikkatini üzerine topluyor.
 
Propa İnşaat, A sınıfı ofis binaları alanındaki tecrübesini bir kez daha kanıtlıyor. Mayıs ayı başında kazı çalışmalarına başladığı Propa Plaza projesinin bir ay içerisinde kazı ve iksa sistemleri tamamlanarak temeli atıldı. Haziran 2014’te teslimi planlanan projede yer alan toplam 27 ofis birimi ile hem küçük hem de daha büyük alanlara ihtiyacı olan kullanıcılar ve yatırımcılar için alternatifler sunuluyor.
 
Büyükdere Caddesi ile çevrili bir konumda yer alan Propa Plaza, İstanbul’un en önemli projeleri arasında sayılan Zorlu Center’a 200 metre, Esentepe metro durağına 100 metre ve Zincirlikuyu metrobüs durağına 150 metre mesafede bulunuyor. Zengin ulaşım imkânlarının yanı sıra proje; alışveriş, gezi, yeme-içme, kültür ve eğlence merkezlerine yakınlığı ile de çalışanların hayatını kolaylaştırıyor.
 
Yeşil bina konseptinde tasarlanarak çevre ve enerji verimliliği en üst düzeyde tutulan Propa Plaza, iPad-iPhone, android aplikasyonları ile uyumlu sunulan izleme, bütçe kontrol ve raporlama imkânlarıyla da çağı yakından takip ediyor. Ayrıca projede yer alan, toplantı odaları, sosyal alanlar, kafe, restaurant, geniş otopark imkânı, 7/24 bina güvenliği ve güvenlik kontrollü giriş, valet-parking, resepsiyon/danışma ve concierge hizmetleri ise projeye zenginlik katan unsurlar arasında yer alıyor. Dekorasyon konusunda ise tüm kullanıcılara teknik ve tasarım destek hizmeti de Propa İnşaat tarafından veriliyor.
 
Propa İnşaat İcra Kurulu Başkanı Can Reşit Özçiçek, “Özel bir konumda üstün özelliklere sahip A sınıfı bir ofis binası hayata geçiriyoruz. Bize gelen taleplerden Merkezi İş Alanı'nda A sınıfı nitelikli ofis ihtiyacının ne kadar fazla olduğunu da gözlemliyoruz. Propa Plaza için daha ilk etapta çok uygun ve özel oranlarda kredi imkânı sunuyoruz. Konum ve bina avantajı üstüne özel oranlı kredi imkânı ve ödeme kolaylıklarını da ilave edince çok kısa bir sürede satışa sunduğumuz alanın 3 katından fazlası için talep aldık. Şu an firmalarla birebir görüşmeler gerçekleştiriyor ve talepleri değerlendiriyoruz” dedi.
 
Propa Plaza’nın satış ve pazarlama çalışmaları ise, gayrimenkul pazarlaması ve yatırım danışmanlığı konusunda uzmanlığını dünya çapında kanıtlamış olan Jones Lang LaSalle ile yürütülüyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05