PROPA PLAZA

Projeyi Takip Et
Zincirlikuyu Şişli / İstanbul Avrupa Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
PROPA İNŞAATPROPA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Propa Plaza, İstanbul'un en prestijli ve değerli Merkezi İş Alanı, Zincirlikuyu - Levent'te yükseliyor.

A+ Ofis standartları ötesinde eşsiz bir ofis deneyimi, Büyükdere Caddesi'nde mükemmel bir konumda buluşuyor.

Modern iş hayatının tüm gereksinimleri Propa Plaza’da!

A Sınıfı Ofis standartlarının üstünde sunduğu avantajlı özelliklerle yaklaşık 12.500 m2 inşaat alanında ofis, perakende alanları ve planlanan toplantı, restaurant, sosyal ve spor alanlarıyla modern iş hayatının tüm gereksinimlerini karşılıyor.

Mükemmel Konum ve Çevre

Propa Plaza, konumsal avantajıyla İstanbul’un en prestijli ve değerli Merkezi İş Alanı Zincirlikuyu’da yükseliyor. Tüm ana arterlerin, köprü yollarının, metronun ve alışveriş merkezlerinin kesişme noktasında yer alan Propa Plaza, rakipsiz ulaşım ve toplu taşıma imkanları sunuyor.
 
Seçkin komşularınızla tanışın

Zincirlikuyu Merkezi İş Alanı, yerli ve uluslararası pek çok şirkete ve banka genel müdürlüklerine ev sahipliği yapıyor. Bankacılık, sigorta, finans ve hizmet sektörlerinin tercih ettiği Zincirlikuyu’da HSBC, DenizBank, Garanti Bank, TTNet, AktifBank, Tofaş gibi bir çok prestijli kurum ve kuruluş bulunmaktadır.

Merkezi konumu ve ulaşım kolaylığı ile iş dünyasına yepyeni bir soluk katacak Propa Plaza 12 kattan oluşacak.

Propa Plaza’da, 12 bin 500 metrekare inşaat alanı, esnek, bölünebilir ve fonksiyonel ofis alanları bulunuyor. Projeye göre; bina 8 bin metrekarelik müstakil A sınıfı ofis olarak kullanılabileceği gibi 830’ar metrekarelik komple kat seçenekleri ile de değerlendirilebilecek. Ofis katlarında farklı ihtiyaçlara yönelik 225 metrekarelik alan seçenekleri de sunuluyor.

Akıllı bina otomasyonu ve ileri teknoloji sistemlerinin kullanılacağı Propa Plaza, su ve enerji tüketimi konusunda tasarruf odaklı ve geri dönüşüme uyumlu sistemler ile minimum gider, maksimum verimliliğe odaklanıyor. Projedeki, uzaktan kontrol, izleme ve raporlama imkânları iPhone-iPad, android gibi en yeni teknolojik uygulamalarla da destekleniyor. Propa Plaza’da ısıtma soğutma sistemi olarak, en küçük modülasyona kadar esneklik sağlayan ve mevsim geçişlerinde yoğun yüklere karşı yüksek performanslı ve enerji tüketiminde tasarruf sağlayan VRV-VRF sistemi uygulanıyor.

Çalışma hayatındaki verimlilik ve konforu artırmak üzere her türlü detayın düşünüldüğü Propa Plaza’da ferah ve aydınlık çalışma alanları için 4 metre kat yüksekliği ve açılabilir camlar, yüzde 100 yedeklemeli jeneratör, rezerv ve yangın su depoları yer alacak. Ayrıca 7/24 özel güvenlik ve tek noktadan kontrollü giriş-çıkış, giriş algılama, kartlı geçiş, CCTV sistemi ile izleme ve kayıt yapılabilecek.

Dış Resimler

İç Resimler

PROPA PLAZA İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasisisli-zincirlikuyuyeni-konut-projeleripropa-insaat-propa-plaza): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451